Avond van de Patiënt in HagaZiekenhuis Zoetermeer. Foto: HagaZiekenhuis.
Avond van de Patiënt in HagaZiekenhuis Zoetermeer. Foto: HagaZiekenhuis.

HagaZiekenhuis Zoetermeer houdt Avond van de Patiënt: samen in gesprek over zorg

Actueel 895 keer gelezen

Zoetermeer - HagaZiekenhuis Zoetermeer houd op dinsdag 28 januari een bijzondere bijeenkomst, namelijk de Avond van de Patiënt. 

Tijdens deze interactieve avond staan de ervaringen en ideeën van patiënten centraal. Het is een unieke kans om mee te praten over de toekomst van de zorg in Zoetermeer, om ervaringen en ideeën te delen, en zo mee te werken aan nog betere gezondheidszorg. De avond biedt een gevarieerd programma waarin belangrijke thema’s worden besproken: Samen Beslissen: Hoe kunnen patiënten samen met zorgverleners keuzes maken? Digitalisering: Hoe kan digitale zorg de gezondheid van patiënten verbeteren? Acute Zorg in Zoetermeer: Hoe ziet de toekomst van acute zorg in Zoetermeer eruit?

Daarnaast kunnen deelnemers de innovatiemarkt bezoeken, waar de nieuwste ontwikkelingen en technologieën op het gebied van zorg worden getoond. Deelname aan de Avond van de Patiënt is gratis. De avond wordt van 19:00 uur tot 21:30 uur gehouden in de Toneelzaal van HagaZiekenhuis Zoetermeer (Toneellaan 1).

Aanmelden kan via www.hagaziekenhuis.nl/avondvandepatient.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Afbeelding
Podiumplekken voor Sportschool Da Graca op de Yujin Cup 15 jun, 14:42 1
Het gebouw Urban Woods in Delft is een voorbeeld van biobased bouwen.
Lezing en gesprek ArchitectuurPunt 15 jun, 12:53
Profiteer nu van de aantrekkelijke voorverkoop: € 10,- per dag en beide dagen € 18,50.
Vijverpop Tributes XL op 11 en 12 september 15 jun, 08:42
Slagturven: baggeren, pletten, steken en stapelen. Prent van Adriaen van de Venne, 1620. (Afbeelding: Beeldbank Zoetermeer)
Canonvenster: 1500 – Turf, de motor van de economie 14 jun, 15:39
Nog nooit werden er zo vroeg zoveel startnummers voor de Geuzenloop verkocht.
Road Runners gaat oefenen voor Geuzenloop 14 jun, 13:35
Duitse slechtvalkvrouw voert haar drie jongen van net twee weken oud. Foto: Wouter Parent (VNVZ).
Natuur onder de loep: Zoetermeerse slechtvalken 14 jun, 08:30
Wilma en Martien kregen de eerste donatie van Jumbo overhandigd door Assistent filiaalmanager Jordi Pavloff. Foto: Janneke van der Ende.
Jumbo steunt weggeefkast van Wilma en Martien 13 jun, 15:14 2
Sinds 2012 komt Chris Waes naar Zoetermeer om oude sieraden van particulieren te kopen. Foto: Jacqueline Louter-Hoos.
Chris van Waes koopt goud en zilver in Rokkeveen 13 jun, 12:41