Afbeelding

Bijna 4000 kilo vuurwerk in schuurtjes

Actueel 1.563 keer gelezen

Zoetermeer - Het vuurwerkteam van de politie district Zoetermeer-Leidschendam/Voorburg heeft 5 december 3780 kilo vuurwerk gevonden in twee schuurtjes aan het Electrablauw. Het vuurwerk is in beslag genomen en wordt vernietigd. Burgemeester Bezuijen roemt het werk van het team. “Goed werk van het vuurwerkteam. De opslag van zo’n grote hoeveelheid vuurwerk midden in een woonwijk is levensgevaarlijk en onverantwoord”, aldus Bezuijen op zijn instagram.
Heeft u het idee dat vuurwerk wordt opgeslagen, verhandeld of vervoerd op een niet toegestane manier, bel dan de politie op 0900-8844 of anoniem via 0800-7000.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

In het voormalige pand van JJ Music House kan de succesformule van eigenaren Femmy Fisscher en Jeroen Rosbeek verder groeien. Foto: Gerard van Warmerdam.
MusicSoulHouse opent in Van Tuyllpark 16 apr, 10:19 2
Cees Moerman en Wim Pullen wijzend naar De Groene Kerk en onder de nieuwe zonnepanelen. Foto: André van der Wiel
Ichthuskerk wordt duurzaam groen hart van de wijk 16 apr, 09:16 1
Gebroeders Ashok (l) en Manodj (r) Baladien met SSCAZ-voorzitter Sham Hira (m).Credits foto: Sharmila Khedoe
Boodschap bij Hindoestaans toneelstuk 15 apr, 16:00 2
Deelnemers brachten een energiek bezoek aan het CKC & partners in Zoetermeer. Foto: Leon Koppenol.
Deelnemers ‘Voel je goed’ in beweging bij CKC Zoetermeer 15 apr, 14:43
Dit evenement wordt jaarlijks georganiseerd door sportschool Da Graca in sporthal De Veur.
Sportschool Da Graca succesvol op eigen toernooi 15 apr, 13:50
Gezelligheid in Buurttuin Zoete Aarde
Buurttuin Zoete Aarde klaar voor het seizoen 15 apr, 13:13
Nieuwe verkenning voor formatie nieuw college.  Foto: Zfm
GL/PvdA neemt verkenning coalitie over 15 apr, 12:19 4
De winnaars van Young Music Talent 2026. Foto: PR.
Winnaars jubileumeditie Young Music Talent 2026 15 apr, 12:14