
Samen lunchen in de Hof van Seghwaert
Actueel 632 keer gelezenZoetermeer - In deze donkere decemberdagen is niets zo gezellig als samen eten. Dinsdag 3 december is iedereen welkom om in onze perenboomgaard te lunchen tussen 12.00 uur en 13.00 uur. Voor € 4,00 (Zoetermeerpas €2,00) geniet je van heerlijke winterse soep met een broodje! Aanmelden is niet nodig!
Combineer de lunch met een wandeling in de boomgaard. In ons winkeltje zijn er momenteel leuke cadeau/kerstpakketten in verschillende prijsklassen te koop. In deze pakketten zitten producten die in de boomgaard gemaakt zijn.
Meer informatie over activiteiten en openingstijden zijn te vinden op www.hofvanseghwaert.nl of op onze Facebook en Instagrampagina. De perenboomgaard ligt aan de parkeerplaats ter hoogte van Gaardedreef 169, 2723 AZ Zoetermeer. De Hof ligt op 2 minuten loopafstand van Randstadrailstation Seghwaert.
De Hof van Seghwaert is een historische boomgaard midden in een woonwijk. Bewoners van Zoetermeer hebben het initiatief genomen om deze perengaarde te behouden als cultureel erfgoed en om te vormen naar een sociaal groen trefpunt in de wijk Seghwaert.













