
Elke woensdag soep bij buurttuin Zoete Aarde
Actueel 1.225 keer gelezenZoetermeer - De maand oktober is alweer bijna voorbij en dat is de herfstmaand, waarin bij buurttuin Zoete Aarde het seizoen over het algemeen wordt afgesloten. Dat wil niet zeggen dat er achter het dichte hek niet nog hard wordt doorgewerkt. Alleen het terras is niet meer open voor bezoekers, behalve… op de woensdagen om 12.00 uur.
Woensdag is namelijk soepdag en dat blijft de hele winter zo. De vrijwilligers van de soepgroep, maken afwisselend het hele jaar door op de woensdagen een grote pan lekkere soep voor buurtbewoners, voor vrijwilligers van de tuin én voor de Zoete-Aarde-wandelaars die na een fikse wandeling best toe zijn aan een kop warme soep. Soep mét brood. Afhankelijk van het weer wordt dit geserveerd in de kas, in het paviljoen, of op het terras. En dat voor een prijsje van € 1,50 voor soep plus brood.
Deze foto is genomen op woensdag 16 oktober 2024, een dag waarop het zonnetje stralend scheen en er nog volop van het paviljoenterras gebruik gemaakt kon worden. Wie weet komen er nog meer van zulke bijna zomerse dagen. Dat is koffiedik kijken. Maar in elk geval kunnen de soepklanten, hoe het weer ook is, elke woensdag om 12.00 uur in de buurttuin terecht.
Buurttuin Zoete Aarde is te vinden aan de Broekwegzijde 195.













