
Succes voor Da Graca op WK kata en British Open
Actueel 875 keer gelezenZoetermeer - Afgelopen weekend was sportschool Da Graca aanwezig op het WK kata en de British Open.
Vrijdag stond het WK kata op het programma, waarvoor Jens was geselecteerd door de NKA. Hij haalde de finale en is in zijn categorie zevende geworden. Een knappe prestatie van Jens.
Zaterdag was de British Open, waarvoor Michael en Ellinoor geselecteerd waren door de bondscoaches van de NKA.
Michael moest als eerste de mat op en won na twee verlengingen zijn eerste partij. Zijn tweede partij was tegen de uiteindelijke winnaar uit Zweden, een mooi gevecht maar de tegenstander bleek sterker. Michael heeft hiermee een mooie derde plek bereikt. Ellinoor vocht haar eerste partij tegen een sterke Hongaarse tegenstander. Het ging gelijk op, maar na de verlenging viel de beslissing van de scheidsrechter op haar tegenstander.
Al met al is dit een geweldige prestatie van onze vechters voor de eerste keer op de British Open.
Sportschool Da Graca was met een grote groep supporters naar de British Open afgereisd. Ze hebben weer veel geleerd en natuurlijk ook gelachen. Op naar het volgende toernooi.













