Met de Tea Fanatics de kruidenthee ontdekken.
Met de Tea Fanatics de kruidenthee ontdekken.

Kruidenthee proeverij in Hof van Seghwaert

Actueel 931 keer gelezen

Zoetermeer - Tea Fanatics laten je maandag 28 augustus van 13.30 tot 15.00 uur ervaren wat een goede kruidenthee kan doen voor je lichaam. 

Bij aanvang loop je met Daniéla een kleine ronde door de mooie Hoftuin (rollators en scootmobielen kunnen, afhankelijk van het weer een groot deel van de route mee) en mag je onder begeleiding van Daniéla zelf kruiden plukken die je lekker vind. Te denken valt aan Citroen Melisse, Verbena, Munt, Echinacea, Roomse Kervel, Valeriaan, Lavas en Lavendel (graag zelf een schaartje meenemen). Deze kruiden mag je mee naar huis nemen. Daarna ga je bij Egberdina genieten van verschillende aromatische theeën die ook in de Hofwinkel te koop zijn. Ze leert je hoe de goede eigenschappen  van de kruiden in de thee behouden blijven en hoe de thee het beste gebruikt kan worden. Kruiden kunnen o.a. helpen om het immuunsysteem te versterken, chronische ontstekingen te verminderen en om wat beter te kunnen slapen. Na afloop krijg je een zakje theekruiden mee. Deelname aan de proeverij is € 7.50.

Aanmelden kan via info@hofvanseghwaert.nl onder vermelding van “Kruiden theeproeverij en je naam”. Na ontvangst krijg je een bevestiging met een betaalverzoek. Er is een maximum aan het aantal deelnemers gesteld dus wees er snel bij. Aanmelden kan tot 24 augustus.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Jaarlijkse dodenherdenking. Foto: Gerard van Warmerdam
Dodenherdenking in Wilhelminapark 1 mei, 09:07
Aanmelden: Is niet nodig, kom gewoon langs. Foto: Hof van Seghwaert.
Informatiebijeenkomst voor nieuwe vrijwilligers bij Hof van Seghwaert 30 apr, 16:14
Magisch Zoetermeer houdt Vrijheidsmaaltijden.
Herdenken & Vieren bij Bibliotheek 30 apr, 15:13
Dit jaar is Villa Eigenwijze het goede doel van de Geuzenloop en wandeltochten.
Geuzenloop en wandelen op zondag 27 september 30 apr, 12:37
Afbeelding
Column: Formatie nieuw college 30 apr, 10:26 5
Toch een positief jaarsaldo
Zoetermeer sluit financieel af met een overschot 29 apr, 16:26 7
Mirjam de Heer van Stichting Tekenen voor Kinderen mocht een cheque van €2500 in ontvangst nemen.
Lions-SnowWorld Fietsronde: 2500 euro voor goede doel 29 apr, 16:05
Het beeldje werd uitgereikt in kunstgarage Franx door wethouder Jan Iedema (Cultuur). Foto: Patricia Munster.
Chapeaubeeldje uitgereikt aan Gerard Zijlstra 29 apr, 14:17 3