Kinderspeelmiddag in Hof van Seghwaert.
Kinderspeelmiddag in Hof van Seghwaert.

Kinderspeelmiddag in perenboomgaard

Actueel 788 keer gelezen

Zoetermeer - In perenboomgaard de Hof van Seghwaert wordt zondag 6 augustus een kinderspeelmiddag gehouden. 

Het thema is ‘Bloemen’. De kinderspeelmiddag is voor kinderen 3 tot 8 jaar. Er wordt gestart om 14 uur met de boekfiets, gevolgd door een kinderworkshop en er kan natuurlijk lekker gespeeld worden in onze natuurbelevingstuin. De activiteit duurt tot ongeveer 15.30 uur. Ook  het kinderzwerfboekenstation staat klaar. Trek kleren en schoenen of laarzen aan die vies mogen worden. De workshop is vrij toegankelijk voor alle kinderen en wordt gegeven door vrijwilligers.
Voor de ouders is er, als de kinderen spelen  volop te zien in de boomgaard. Neem  bijvoorbeeld een kijkje in  de stiltetuin. Het is een plek waar je het lawaai van de stad even kan vergeten. Er zijn bankjes,  een kleine vijver, een grasveld en heel veel planten en struiken. De beplanting is kleurrijk en trekt veel vlinders en andere insecten aan. Ook het terras en het winkeltje zijn open. In het winkeltje verkopen we producten uit eigen boomgaard (indien voorradig)  zoals groenten, perensap, jam, kruiden, eieren en honing.

Meer informatie over de Hof van Seghwaert is te vinden op www.hofvanseghwaert.nl en op hun Facebookpagina en op Instagram.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Jaarlijkse dodenherdenking. Foto: Gerard van Warmerdam
Dodenherdenking in Wilhelminapark 1 mei, 09:07
Aanmelden: Is niet nodig, kom gewoon langs. Foto: Hof van Seghwaert.
Informatiebijeenkomst voor nieuwe vrijwilligers bij Hof van Seghwaert 30 apr, 16:14
Magisch Zoetermeer houdt Vrijheidsmaaltijden.
Herdenken & Vieren bij Bibliotheek 30 apr, 15:13
Dit jaar is Villa Eigenwijze het goede doel van de Geuzenloop en wandeltochten.
Geuzenloop en wandelen op zondag 27 september 30 apr, 12:37
Afbeelding
Column: Formatie nieuw college 30 apr, 10:26 5
Toch een positief jaarsaldo
Zoetermeer sluit financieel af met een overschot 29 apr, 16:26 7
Mirjam de Heer van Stichting Tekenen voor Kinderen mocht een cheque van €2500 in ontvangst nemen.
Lions-SnowWorld Fietsronde: 2500 euro voor goede doel 29 apr, 16:05
Het beeldje werd uitgereikt in kunstgarage Franx door wethouder Jan Iedema (Cultuur). Foto: Patricia Munster.
Chapeaubeeldje uitgereikt aan Gerard Zijlstra 29 apr, 14:17 3