Elektrische auto van apotheek Seghwaert.
Elektrische auto van apotheek Seghwaert.

Apotheek Seghwaert gaat elektrisch

Actueel 1.335 keer gelezen

Zoetermeer - Duurzaamheid is belangrijk. Dat vindt ook Service Apotheek Seghwaert en daarom is er een verandering in de bezorging.

Service Apotheek Seghwaert bezorgt met ingang van vandaag niet alleen met (elektrische) fietsen, maar ook met een 100% elektrische auto. Dat betekent dat medicatie vanaf heden zonder uitstoot wordt bezorgd in heel Zoetermeer en Benthuizen. Geen uitstoot betekent een schonere lucht en daarnaast is de auto ook nog eens fluisterstil. De benodigde stroom komt van de zonnepanelen op het dak van het gezondheidscentrum en zo draagt ook de apotheek een steentje bij aan de verduurzaming. 

Beherend apotheker Somaye Yousofi is erg blij met deze verandering en heeft zelf ook al ervaring met elektrisch rijden. Volgens hem een meerwaarde. “Zelf rij ik al een tijdje elektrisch en voor de korte afstanden is het ideaal. Omdat we de stroom zelf kunnen opwekken sparen we niet alleen het milieu, maar besparen we ook op onze uitgaven.”

Meer informatie naar aanleiding van dit bericht kan naar info@apotheekseghwaert.nl

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Jaarlijkse dodenherdenking. Foto: Gerard van Warmerdam
Dodenherdenking in Wilhelminapark 1 mei, 09:07
Aanmelden: Is niet nodig, kom gewoon langs. Foto: Hof van Seghwaert.
Informatiebijeenkomst voor nieuwe vrijwilligers bij Hof van Seghwaert 30 apr, 16:14
Magisch Zoetermeer houdt Vrijheidsmaaltijden.
Herdenken & Vieren bij Bibliotheek 30 apr, 15:13
Dit jaar is Villa Eigenwijze het goede doel van de Geuzenloop en wandeltochten.
Geuzenloop en wandelen op zondag 27 september 30 apr, 12:37
Afbeelding
Column: Formatie nieuw college 30 apr, 10:26 5
Toch een positief jaarsaldo
Zoetermeer sluit financieel af met een overschot 29 apr, 16:26 7
Mirjam de Heer van Stichting Tekenen voor Kinderen mocht een cheque van €2500 in ontvangst nemen.
Lions-SnowWorld Fietsronde: 2500 euro voor goede doel 29 apr, 16:05
Het beeldje werd uitgereikt in kunstgarage Franx door wethouder Jan Iedema (Cultuur). Foto: Patricia Munster.
Chapeaubeeldje uitgereikt aan Gerard Zijlstra 29 apr, 14:17 3