Rootsriders
Rootsriders

Swingen tijdens Rastaplas

Actueel 841 keer gelezen

Zoetermeer - Na een succesvolle terugkeer in 2022 belooft Rastaplas dit jaar de beste editie ooit te worden. Dankzij de enorme steun van liefhebbers en vrijwilligers kan het festival doorgaan, terwijl andere festivals worstelen met hoge kosten en soms zelfs moeten stoppen.

De festivalcamping is uitgebreid van 200 naar 400 kampeerplekken. Het kleinschalige en gezellige karakter van het festival blijft behouden, evenals de diverse exotische eetkraampjes en de markt voor Jamaicaanse kleding en muziek aan het P1 strand van de Noord Aa.
Op vrijdagavond opent Eazzup, een eclectische band die eerder dit jaar al indruk maakte op de kick-off party. Om 20:00 uur betreedt de nieuwste sensatie van de mondiale rootsmuziek het podium: Marcus Gad & Tribe, een negenkoppige band uit Nieuw-Caledonië. Als afsluiter op vrijdagavond treedt de onnavolgbare Manu Digital & Caporal Negus op.
Op zaterdag begint het festival met de zware klanken van Indica Dubs, helemaal uit BelJam, waar de soundsystem-cultuur hoogtij viert. Om 14:00 uur begint de beste backing-band Dreadless, dit keer met de vrolijke Anthony John, helemaal uit Jamaica. De tributeband Rootsriders zal het legendarische album “Catch-a-fire” van Bob Marley vertolken. En om deze geweldige line-up af te sluiten, kunnen we alleen nog de Twinkle Brothers noemen.
Meer informatie is te vinden op www.rastaplas.nl.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Jaarlijkse dodenherdenking. Foto: Gerard van Warmerdam
Dodenherdenking in Wilhelminapark 1 mei, 09:07
Aanmelden: Is niet nodig, kom gewoon langs. Foto: Hof van Seghwaert.
Informatiebijeenkomst voor nieuwe vrijwilligers bij Hof van Seghwaert 30 apr, 16:14
Magisch Zoetermeer houdt Vrijheidsmaaltijden.
Herdenken & Vieren bij Bibliotheek 30 apr, 15:13
Dit jaar is Villa Eigenwijze het goede doel van de Geuzenloop en wandeltochten.
Geuzenloop en wandelen op zondag 27 september 30 apr, 12:37
Afbeelding
Column: Formatie nieuw college 30 apr, 10:26 5
Toch een positief jaarsaldo
Zoetermeer sluit financieel af met een overschot 29 apr, 16:26 7
Mirjam de Heer van Stichting Tekenen voor Kinderen mocht een cheque van €2500 in ontvangst nemen.
Lions-SnowWorld Fietsronde: 2500 euro voor goede doel 29 apr, 16:05
Het beeldje werd uitgereikt in kunstgarage Franx door wethouder Jan Iedema (Cultuur). Foto: Patricia Munster.
Chapeaubeeldje uitgereikt aan Gerard Zijlstra 29 apr, 14:17 3