Afbeelding

Open Podium bij het Alfrink College

Actueel 915 keer gelezen

Zoetermeer – Op dinsdagavond 28 juni 2023 kwamen vrienden en familie samen op het Alfrink College voor een buitengewoon Open Podium-evenement, waarbij zij verrast werden door het uitzonderlijke talenten van hun naasten.

Dit podium markeerde een bijzonder moment, want voor het eerst sinds de coronatijd was er weer ruimte om de talenten van zowel leerlingen als docenten te laten schitteren.  En op het Alfrink is veel talent dat bleek wel. Er werd een geweldige show neergezet met veel afwisseling van de verschillende acts.

Het programma begon met een prachtig pianospel, waarmee het publiek werd betoverd. Tussendoor werd er afgewisseld tussen vioolspel, toneel sketches en poëzie.  De avond bereikte zijn hoogtepunt met zangoptredens.  

 Het publiek reageerde enthousiast op de optredens en de sfeer in de zaal was gevuld met bewondering en trots. Met het succes van dit evenement achter de rug, kijken de leerlingen en docenten van het Alfrink College nu al uit naar de volgende editie van het Open Podium.  

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Jaarlijkse dodenherdenking. Foto: Gerard van Warmerdam
Dodenherdenking in Wilhelminapark 1 mei, 09:07
Aanmelden: Is niet nodig, kom gewoon langs. Foto: Hof van Seghwaert.
Informatiebijeenkomst voor nieuwe vrijwilligers bij Hof van Seghwaert 30 apr, 16:14
Magisch Zoetermeer houdt Vrijheidsmaaltijden.
Herdenken & Vieren bij Bibliotheek 30 apr, 15:13
Dit jaar is Villa Eigenwijze het goede doel van de Geuzenloop en wandeltochten.
Geuzenloop en wandelen op zondag 27 september 30 apr, 12:37
Afbeelding
Column: Formatie nieuw college 30 apr, 10:26 5
Toch een positief jaarsaldo
Zoetermeer sluit financieel af met een overschot 29 apr, 16:26 7
Mirjam de Heer van Stichting Tekenen voor Kinderen mocht een cheque van €2500 in ontvangst nemen.
Lions-SnowWorld Fietsronde: 2500 euro voor goede doel 29 apr, 16:05
Het beeldje werd uitgereikt in kunstgarage Franx door wethouder Jan Iedema (Cultuur). Foto: Patricia Munster.
Chapeaubeeldje uitgereikt aan Gerard Zijlstra 29 apr, 14:17 3