Vrijwilligers ontmoeten elkaar in Westerpark
Vrijwilligers ontmoeten elkaar in Westerpark

Herfstontmoetingen in het Westerpark

Actueel 161 keer gelezen

Zoetermeer - Vrijwilliger Thuis nodigde haar vrijwilligers uit voor ontmoetingen tijdens een herfstwandeling om elkaar te ontmoeten tijdens een mooie wandeling in de herfstzon en met de prachtige kleuren van het gebladerte. 

Het was fijn voor de vrijwilligers om met elkaar bij te praten.
Vrijwilliger Thuis biedt ondersteuning aan volwassenen met een chronische ziekte en/of beperking en aan mensen met geheugenproblemen of dementie. En is onderdeel van MEE Zuid-Holland Noord in Zoetermeer. Ook zijn we er voor mensen met een chronische ziekte en/of beperking of geheugenproblemen die een zeer klein netwerk hebben en voor wie een bezoekje van onze vrijwilliger een belangrijk contactmoment in de week is. De inzet van onze vrijwilligers is gericht op het bieden van afleiding/ontspanning, een luisterend oor en verlichting van eenzaamheid en is een aanvulling op de professionele zorg.
De activiteit verschilt van samen met de hulpvrager naar buiten gaan (wandelen in de buurt of in een park, samen winkelen), samen iets drinken, een praatje maken, herinneringen van vroeger ophalen tot een spelletje doen. Onze vrijwilligers ervaren het als voldoening gevend en zingevend werk. Spreekt dit vrijwilligerswerk je aan? Je kunt je aanmelden voor een kennismaking en het krijgen van meer informatie via vrijwilligerthuis@meezhn.nl of bellen naar 06-41828689 of 06 10646765.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Genieten van een biertje op het Nicolaasplein
Bierfestival voor goede doel op Nicolaasplein 19 apr, 10:05
De twee mantelzorgers hebben het rapport met aanbevelingen aangeboden aan wethouder Ingeborg ter Laak. Foto: pr
Zoetermeerse mantelzorgers hebben behoefte aan erkenning en ontzorgen 18 apr, 16:32
De leerlingen van het Alfrink College.
Alfrink tweede bij toernooi Olympic moves 18 apr, 16:16
Stadshart Daily Plaza wordt hét overdekte boodschappencentrum van Stadshart Zoetermeer met de focus op dagelijkse benodigdheden.
Trekpleister naar Stadshart Daily Plaza in Zoetermeer 18 apr, 15:17 3
Nieuw seizoen bij Buurttuin Zoete Aarde
Programma buurttuin Zoete Aarde 18 apr, 12:18
Cantiamo tijdens het slotapplaus. Foto: Leon Koppenol
Cantiamo levert huzarenstukje 18 apr, 12:15
Afbeelding
Mooie resultaten springers Pro Patria bij toernooi 18 apr, 11:14
Jongeren maken Theater Na de Dam
Jongeren maken Theater Na de Dam 18 apr, 11:07