InZet helpt bij vaccinatie
InZet helpt bij vaccinatie

Hulp in de wijk bij vaccinatie

Actueel 617 keer gelezen

Zoetermeer - Door de samenwerking tussen de GGD, de Gemeente Zoetermeer en inZet is het mogelijk gemaakt dat mensen dichtbij huis extra informatie kunnen krijgen over de coronavaccinaties. Dit betreft ook hulp bij het invullen van de gezondheidsverklaringen. Bezoekvrouwen en -mannen kunnen, op aanvraag, mensen begeleiden met uitleg in eigen taal.

In juli waren al een aantal bijeenkomsten georganiseerd. De belangstelling hiervoor was groot. Veel mensen kwamen langs met vragen en werden door de medewerkers geholpen. Daarom is besloten om het een vervolg te geven. De komende tijd kunnen mensen terecht bij de inlooplocaties in Meerzicht en Buytenwegh voor het invullen van de gezondheidsverklaringen en voor hulp bij het inplannen van een digitale afspraak.
Vanaf eind juli vaccineert de GGD tijdelijk zonder afspraak in Zoetermeer met het Janssen vaccin. Het grote voordeel van dit vaccin is dat men maar één vaccin nodig heeft om beschermd te zijn.
Vaccinaties
Deze vaccinaties zijn op vrijdag 6 augustus en vrijdag 20 augustus van 13.00 tot 17.00 uur bij inZet Meerzicht, Uiterwaard 21. En op dinsdag 10 augustus van 13.00 tot 17.00 uur bij de AmbachtenWerkplaats, Teldersrode 25.
Hulp
Iedereen boven de 18 jaar die niet zwanger is, kan op deze dagen en tijden op deze plekken langskomen voor een Janssenvaccin. U hoeft alleen uw ID kaart of paspoort mee te nemen.
Er is altijd een GGD-arts aanwezig aan wie u vragen kunt stellen over uw gezondheid of over het vaccin.
In  Meerzicht aan het Uiterwaard 21 en in Buytenwegh aan de Cesar Franckrode 62-64 kan men voor het invullen van de gezondheidsverklaring en voor het maken van een digitale afspraak kan men dagelijks terecht van 09.00 tot 17.00 uur.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Gerard Aartsen (r).
Gerard Aartsen (80) is nog altijd niet uitgedanst 20 jun, 10:01
Guus (11) van basisschool De Elzenhoek won de derde editie van de Drone Cupfinale.
Drone Cup: “Geweldig om fanatisme van leerlingen te zien’’ 19 jun, 16:06 1
De vertegenwoordigers kwamen samen om ervaringen uit te wisselen en kennis op te doen. Foto: Jeroen Stahlecker.
Eten & Ontmoeten-bijeenkomst 19 jun, 14:46
Foto ter illustratie; de Zoetermeerse pandbrigade is opgestart om woonfraude en onrechtmatig woongebruik aan te pakken.
Hoe gaat het nu met de Zoetermeerse pandbrigade? 19 jun, 13:54
Sharmaine Doesburg-Pex is fotografe en heeft voor deze gelegenheid foto’s van Zoetermeer opgehangen.
Kunstenaar in de spotlight bij My cup of vinyl 19 jun, 12:43
Fractievoorzitters en informateurs coalitieonderhandelingen. Foto: Patricia Munster.
Coalitieakkoord ‘Thuiskomen in Zoetermeer. Merkbaar beter.’ gepresenteerd 19 jun, 12:02 16
De feestelijke cheque-overhandiging na afloop van de sponsorloop.
Lopen voor leergeld 19 jun, 11:14
Tijdens een  ShapeLess-les stonden plezier in bewegen en bewustwording van het lichaam centraal.
Leren over bewegen en gezondheid 19 jun, 09:43