Afbeelding

Gezocht: Productiemedewerker bij Arenal PCS BV

Zakelijk 689 keer gelezen

Arenal PCS BV ontwikkelt en produceert specialistische ultrasone online meetapparatuur voor de procesindustrie. Deze apparatuur meet de dichtheid en concentraties van opgeloste en onopgeloste stoffen in vloeistoffen, zoals chemicaliën en slurries. Met deze innovatieve producten heeft Arenal een unieke positie op de wereldmarkt verworven en groeit het bedrijf sterk in verschillende markten.

Functie-eisen:

- Kun jij heel geconcentreerd, rustig, accuraat en zelfstandig werken?; 
- Ben jij handig in het in elkaar zetten van kleine onderdelen?; 
- Kun jij solderen, samenbouwen en testen?; 
- Zoek jij een interessante en leuke technische functie (24-38 uur) in een klein en persoonlijk bedrijf?

Dan kun jij bij ons aan de basis staan van ‘s werelds meest innovatieve en technisch hoogwaardige sensoren voor de procesindustrie.

Interesse?

Bekijk de vacature op onze website. Je sollicitatie of vragen mail je naar mevrouw M. Walchenbach via mwalchenbach@arenal-pcs.com.


Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Mike (links) en Remko hebben het initiatief voor Invictiusloop genomen.
Invictusloop, een sportief evenement voor veteranen 25 jul, 13:38
Afbeelding
Column: Een focus op kerken in Zoetermeer 25 jul, 09:49
De geslaagden bij jiu jitsu
Geslaagde examens bij Budoschool Kai Sei 24 jul, 16:39
Scouts gaan op kamp.
Jubileumkamp Scouting JMC 24 jul, 15:36
Eric en zijn zoons Rick (links) en Chris.
Fietsen voor Parkinson op en rondom de Cauberg 24 jul, 13:32
Tuincentrum De Driesprong aan de Berkelseweg 5 in Zoetermeer.
Grote Summer Sale bij Tuincentrum De Driesprong: hoge kortingen op tuin, barbecue en woondecoratie 24 jul, 12:34
Afbeelding
Op vakantie? Ga goed voorbereid! 24 jul, 11:15
Zoetermeerders kunnen aanschuiven in de keet van kunstenaar Marja Milo (r) om een gezegde of aanmoediging op te schrijven, net als vele andere bezoekers. Marja Milo: "Alles mag vol" Foto: Marit Nikerk.
Marja Milo verzamelt levenswijsheden in haar schaftkeet 24 jul, 10:34