
Zoetermeerder Huub Blaisse zondag live op het podium in buurgemeente Pijnacker
Algemeen 580 keer gelezenPijnacker/Zoetermeer - Aanstaande zondag 20 november 2022 staat ‘Het HB Effect’ in grandcafé De Drie Heeren aan de Oostlaan in Pijnacker. Het belooft een fantastische muziekmiddag te worden. Aanvang 15.30 uur en de entree is helemaal gratis.
‘Het HB Effect’ is in 1997 opgericht. HB staat voor Huub Blaisse uit Zoetermeer en het ‘Effect’, is de huidige bezetting die alweer sinds 2017 bij elkaar is. Als je van het genre van De Dijk, Blöf, Jekkers houdt? Kom dan luisteren! “We kunnen niet wachten om voor jullie te spelen”, laat men weten.
Nieuwe muziek
Zondag wordt ook ‘Dromen’ gepresenteerd, het nieuwe album van ‘Het HB Effect’. Het album is een muzikale verzameling uit het veel grotere repertoire van Huub.
Wil je in contact komen met ‘Het HB Effect’, e-mail dan naar: Hjm.blaisse@gmail.com. Of zet “zondag 20 november 15.30 uur De Drie Heeren, Pijnacker” gewoon groot in je agenda!