
Talenten OBS Bentwijzer stralen op Alfrink-podium
Actueel 162 keer gelezenZoetermeer - De finale van de jaarlijkse talentenshow ‘Kijk Eens Wat Ik Kan!’ van OBS Bentwijzer (Benthuizen) vond laatst plaats op het podium van het Alfrink College.
Tyra uit groep 3 beet het spits af met haar dans op Nostalgie van Job. Zij had haar plek in de finale verdiend door de aanmoedigingsprijs in de voorrondes te winnen. In de finale doen verder alleen leerlingen vanaf groep 4 mee.
“Na maar liefst 18 spetterende acts, die door juf Deirdre en juf Jacqueline met enthousiasme en humor aan elkaar werden gepraat, ging de jury - bestaande uit juf Miriam, juf Ellen en meester Sven - in beraad”, aldus de organisatie. “In de tussentijd werd het publiek vermaakt met de optredens van de ouderraad en de juffen en meesters. Groep 5 ging er dit jaar met de beker voor het beste groepsoptreden vandoor, vanwege hun coole moves en choreografie op I just might van Bruno Mars. De charmante Dorys uit groep 8 won dit jaar de eerste prijs. Zij pakte het publiek in met haar stoere en live gezongen uitvoering van These boots are made for walkin’ van Nancy Sinatra. De tweede prijs ging naar Teuntje uit groep 7, die met veel gevoel en professionele danskunsten het verhaal uitbeeldde van Vandaag ben ik gaan lopen van Acda en de Munnik. Leia, Maicy-Mae, Meera en Liv uit groep 4 werden derde met een dans op Sugardaddy van Roxy Dekker, waar het vuur en plezier vanaf spatte. Dank aan de organisatie en het Alfrink College voor weer een fantastisch feestje!”
![]()
Groep 5 van juf Samantha ging er vandoor met de groepsprijs.













