
Weer problemen met klimaatsysteem CKC
Actueel 736 keer gelezenZoetermeer – In het CKC is afgelopen donderdag een lekkage ontstaan aan het klimaatsysteem (VRF-systeem). Door deze lekkage is de installatie uit veiligheid uitgeschakeld. Het gevolg is dat het koud is in het pand.
Het is niet de eerste keer dat er problemen zijn met het systeem. Er is al sinds de bouw van het pand zijn er regelmatig problemen en in december moest het Orkestcollectief haar voorstelling annuleren vanwege de problemen met het binnenklimaatsysteem.
Het CKC meldde donderdag de lekkage bij de gemeente die eigenaar van het gebouw is. “Om de situatie veilig te stellen en vervolgschade te beperken is direct de storingsdienst ingeschakeld. De installatie is daarop buiten bedrijf gesteld om verdere schade te voorkomen”, laat het college in een memo aan de gemeenteraad weten.
De omvang van het koudemiddelverlies en mogelijke schade aan compressoren wordt op dit moment onderzocht. De gemeente staat in nauw contact met het CKC en doet er alles aan om de lessen zoveel mogelijk te laten doorgaan.













