Stadsecoloog André van Kleinwee. Foto: Pim Mul.
Stadsecoloog André van Kleinwee. Foto: Pim Mul. Pim Mul

Lezing over biodiversiteit

Actueel 681 keer gelezen

Zoetermeer - Stadsecoloog André van Kleinwee houdt op dinsdag 16 september een lezing over biodiversiteit in Zoetermeer. 

Waarom is groen zo belangrijk in de stad? En hoe kunnen we sámen zorgen voor meer biodiversiteit in Zoetermeer? Stadsecoloog André van Kleinwee neemt je 16 september om 13.30 uur mee in zijn wereld van ecologisch groenbeheer. Hij deelt zijn visie, plannen en inspirerende voorbeelden uit de praktijk, van bloemrijke bermen tot diervriendelijke tuinen. Of je nu bewoner bent, tuinliefhebber, natuurliefhebber of gewoon nieuwsgierig: deze lezing biedt iedereen waardevolle inzichten en praktische tips. 

Stadsecoloog
André is stadsecoloog en houdt zich bezig met ecologisch beheer. Hij kijkt hoe bijvoorbeeld bermen en slootkanten op een natuurvriendelijke manier beheerd kunnen worden zodat ze aantrekkelijk zijn voor planten en dieren. Bij bouwprojecten in de stad voert hij een ecologische toets uit om te onderzoeken of er beschermde diersoorten voorkomen.

Aanmelden is niet nodig en de toegang is gratis. Meer informatie vind je op www.hofvanseghwaert.nl en op de Facebook- en Instagrampagina. 

Locatie: De Hof van Seghwaert, Gaardedreef 169.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Zoals je ziet heeft de paardenbloem aan een heel klein randje aarde genoeg. Foto: Joke de Ridder.
Natuur onder de loep: gele bloeiers 26 apr, 08:59
U bent van harte welkom bij Alomari-Hairstyle.
Alomari Hairstyling maakt frisse nieuwe start 25 apr, 14:32
Tess Lassche op haar plek in de raadzaal. Foto: Gerard van Warmerdam.
Jongste raadslid Tess geeft graag haar mening 25 apr, 13:05 1
Diaken Ronald van Berkel, Nicolaasparochie Zoetermeer.
Column: Religie Lekker Belangrijk: Het nieuwe leven, ziet u het om u heen? 25 apr, 09:01
Slanke Sleutelbloem. Foto: Ep Booneman.
Rondwandeling door de Natuurtuin 24 apr, 16:09
De gedecoreerden met burgemeester Bezuijen. Foto: Gerard van Warmerdam.
Twintig Zoetermeerders Koninklijk onderscheiden tijdens de Lintjesregen 24 apr, 15:55
De actie heeft inmiddels al meer dan 2.500 euro opgebracht.
Mini Roparun bij Ilion 24 apr, 15:09
Tekensessie met Sacha. Foto: Nell van de Bosch-Levendig
Tekenen met Sacha in buurttuin Zoete Aarde 24 apr, 12:58