Het Voorburgs Vocaal Ensemble.
Het Voorburgs Vocaal Ensemble.

Gratis Passieconcert

Actueel 896 keer gelezen

Zoetermeer - De Stichting Regenboogmuziek geeft woensdag 16 april een Passieconcert in Centrum De Regenboog in Rokkeveen.

Op het programma Passio in musica staan werken van o.a. Gibbons, Bruckner, Lotti, da Vittoria, Palestrina en Liszt. Dit programma wordt uitgevoerd door hetVoorburgs Vocaal Ensemble o.l.v. Marijke van Klaveren.

Dit concert vindt plaats in het kader van de activiteiten die de kerkelijke gemeente organiseert tijdens de Stille of Goede Week (de week voor Pasen). 

Het concert begint om 20.15 uur en wordt gegeven door het Voorburgs Vocaal Ensemble o.l.v. Marijke van Klaveren. Medewerking wordt verleend door Dasha Serck, viool. Het Voorburgs Vocaal Ensemble (VVE) is een kamerkoor dat uit zo’n 30 zangers bestaat. Het ensemble, dat in 1978 is opgericht, streeft naar een open en ontspannen sfeer, zonder dat er sprake is van vrijblijvendheid. Sinds 1987 staat het VVE onder leiding van Marijke van Klaveren. 

Toegang: gratis. Reserveren niet nodig. Collecte bij de uitgang. Centrum De Regenboog, Nathaliegang 263 (Rokkeveen). In Centrum De Regenboog worden regelmatig concerten gegeven.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Jonge bezoekers bij Surifest 2026 in Zoetermeer. Foto: Gerard van Warmerdam.
In beeld: Surifest 2026 in Zoetermeer Actueel 12 uur geleden
MO12-2 is niet alleen verkozen tot het beste, maar ook tot het leukste team.
Droomseizoen voor MO12-2 van MHC Zoetermeer Actueel 13 uur geleden
Oud-raadslid (LHN) Ward Meijroos wordt wethouder in Goeree-Overflakkee Actueel 14 uur geleden
Opening Nationaal Videogame museum in 2024. Foto: Gerard van Warmerdam.
Gemeentelijke investering Nationaal Videogame museum loopt mogelijk op tot 4 miljoen euro Actueel 15 uur geleden 8
Afbeelding
De Aanbouw Expert zoekt timmerman ruwbouw Zakelijk 22 uur geleden
Afbeelding
Podiumplekken voor Sportschool Da Graca op de Yujin Cup Actueel 15 jun, 14:42 1

Uit de krant

Profiteer nu van de aantrekkelijke voorverkoop: € 10,- per dag en beide dagen € 18,50.
Vijverpop Tributes XL op 11 en 12 september 15 jun, 08:42
Slagturven: baggeren, pletten, steken en stapelen. Prent van Adriaen van de Venne, 1620. (Afbeelding: Beeldbank Zoetermeer)
Canonvenster: 1500 – Turf, de motor van de economie 14 jun, 15:39
Nog nooit werden er zo vroeg zoveel startnummers voor de Geuzenloop verkocht.
Road Runners gaat oefenen voor Geuzenloop 14 jun, 13:35
Duitse slechtvalkvrouw voert haar drie jongen van net twee weken oud. Foto: Wouter Parent (VNVZ).
Natuur onder de loep: Zoetermeerse slechtvalken 14 jun, 08:30
Wilma en Martien kregen de eerste donatie van Jumbo overhandigd door Assistent filiaalmanager Jordi Pavloff. Foto: Janneke van der Ende.
Jumbo steunt weggeefkast van Wilma en Martien 13 jun, 15:14 2
Sinds 2012 komt Chris Waes naar Zoetermeer om oude sieraden van particulieren te kopen. Foto: Jacqueline Louter-Hoos.
Chris van Waes koopt goud en zilver in Rokkeveen 13 jun, 12:41
Oud-Stadstheaterdirecteur Hilko Folkeringa en Anne-Lise Olsthoorn, voormalig politiek adviseur van premier Rob Jetten. Foto's: D66 Zoetermeer.
D66 onthult laatste puzzelstuk van nieuw college 13 jun, 12:12 2
Afbeelding
FIOD start onderzoek naar handel in illegale sigaretten in Zoetermeer 13 jun, 11:54