De speeltuin Westerpret start een crowdfunding.
De speeltuin Westerpret start een crowdfunding.

Crowd Funding voor Buitenspeeltuin Weterpret

Actueel 3.138 keer gelezen

Zoetermeer - Westerpret is een plek vol herinneringen voor vele generaties Zoetermeerders en omstreken. De nostalgische bunker en het fort zijn iconische speelelementen die dringend toe zijn aan renovatie. Westerpret wil dat de speeltuin een veilige, leuke en inspirerende speelplek blijft voor toekomstige generaties en start een crowdfunding.

De renovatie van Westerpret is hard nodig om ervoor te zorgen dat de speeltuin voldoet aan de moderne veiligheidsnormen, en weer in oude glorie te herstellen, zoals vroeger.De bijdragen worden gebruikt voor de restauratie van de Nostalgische Bunker en Fort: Deze iconische speelelementen worden gerenoveerd om hun historische charme te behouden en tegelijkertijd veilig en duurzaam te maken. Upgrade van Speeltoestellen: modernisering van verouderde speeltoestellen om een veilige en stimulerende speelomgeving te creëren. Verbetering van de Veiligheid: Installatie van zachte bodembedekking, veilige omheiningen en andere noodzakelijke veiligheidsmaatregelen. Landschapsarchitectuur: Aanleg van groene zones, bloemenperken en schaduwrijke plekken om een aangename speelomgeving te bieden.

Elke bijdrage grote of klein is welkom. Ook kunnen vrijwilligers helpen met het opknappen van de speeltuin. De supporters krijgen aantal speciale beloningen: Gratis entree, bij de heropening van Westerpret. Bij €25: Jouw naam op onze donormuur in de speeltuin. Bij €50: Een exclusieve Westerpret sleutelhanger en alle voorgaande beloningen. Bij €100:Westerpret VIP T-shirt. Bij €500: Sponsor een speeltoestel met jouw naam of een toewijding, plus alle voorgaande beloningen. Bij €1000+: Word een Westerpret Held met een speciale plaquette ter ere van jou en een VIP-rondleiding. Kijk voor meer info op www.bowlingwesterpark.nl

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

De route begint bij kastje nummer 1 naast het Stadhuis, beschilderd door Björn Wijman.
Interactieve route ‘Kleurrijk Zoetermeer’ 22 mei, 15:47
Tijdens het Kunsthelden Festival ontdek je de kunstenaar in jezelf.
Kunsthelden Festival laat kinderen uitproberen 22 mei, 14:44
Hextet band.
Album release van nieuwe jazzband met lokale bigband op 29 mei 22 mei, 11:45
Bezoekers zijn van 10.00 tot 18.00 uur welkom om kennis te maken met de club, de sfeer te proeven en de locatie aan de Zoetermeerse Plas te ontdekken.
Sfeer proeven bij Welkom Dag Watersportvereniging 22 mei, 10:46
Afbeelding
Vacaturegids: Ontdek de beste banen in jouw regio! 22 mei, 10:28
Met de Stadspas079 profiteren inwoners en bezoekers van acties en korting op uitjes en activiteiten voor jong en oud.
Nieuwe stadspas gaat ‘Stadspas079’ heten 22 mei, 09:23 1
Freddie Krullaars van Ecoware. Foto: Gerard van Warmerdam.
Stichting EcoWare in top 50 Appeltje van Oranje 22 mei, 08:42
De Natuurtuin ligt er nu in volle lenteglorie bij.
Rondwandeling natuurtuin 21 mei, 17:54