
Apotheek Middelwaard gaat digitaal
Actueel 2.298 keer gelezenZoetermeer - Beter. apotheken gaat in de wijk Meerzicht als apotheek van de toekomst verder als Beter. Digitaal.
Apotheker Angel Sellier: “In een wereld waar steeds meer online gebeurd gaan wij de zorg geven die onze patiënten van ons gewend zijn met nog meer (planbaar) gemak met onze herhaalservice voor het hele gezin.”
Geen wachttijden in de apotheek, persoonlijk advies op maat en service zoals de patiënt die mag verwachten. Vertrouwde zorg online.
15 jaar geleden startte Angel Sellier Apotheek Middelwaard aan de Middelwaard 69 in Zoetermeer. Met deze apotheek wilde zij als ondernemende apotheker bijdragen aan vernieuwing en laten zien dat apotheekzorg ook op andere wijze kan worden verleend.
Sinds die tijd is er veel veranderd en de apotheek verandert mee. Met onder andere het initiatief voor farmacogenetische tests, ook wel DNA-pillen paspoort genoemd, is Beter apotheken voorloper hierin. Inmiddels kunnen de patiënten ook voor lifestyle advies bij de apotheker terecht. Een advies op maat met als doel, indien mogelijk, minder medicatie gebruiken en vitaler door het leven gaan.
“Misschien heeft een aantal patiënten moeite met een of meer van deze veranderingen. Wij proberen deze zo duidelijk mogelijk te communiceren. “













