Afbeelding

Hardloopclinics voor de Geuzenloop

Actueel 854 keer gelezen

Zoetermeer - De Geuzenloop Zoetermeer, hét jaarlijkse hardloopevenement van Zoetermeer, wordt dit jaar gehouden op zondag 29 september. Ter voorbereiding op de wedstrijd houdt Road Runners Zoetermeer een cyclus van acht hardlooplinics. De hardloopclinics starten op zaterdag 3 augustus. Wie mee wil doen kan zich nu inschrijven want de inschrijving is nu geopend via de website van de Geuzenloop: www.geuzendag.nl. 

Met de clinics kun je voorbereiden op de wedstrijd van de 10 of 21,1 km. Er worden gevarieerde trainingen geboden met aandacht voor het lopen van de juiste tempo’s, looptechniek en core-stability. Met een aantal testlopen wordt je progressie gemeten en advies gegeven. Ook krijg je tijdens de wedstrijd begeleiding door ervaren gediplomeerde looptrainers.

De hardloopclinics zijn bedoeld voor ervaren en minder ervaren lopers die zich willen voorbereiden op een wedstrijd en hun tijden willen aanscherpen. Er is persoonlijke aandacht en begeleiding. Je traint samen met andere lopers die zich ook voorbereiden op de Geuzenloop Zoetermeer.

Voor deelname is wel een basisconditie vereist. Denk aan een basis van minimaal een half uur kunnen hardlopen voor de 10km en voor de 21,1km een basis van minimaal een uur.

We starten op zaterdag 3 augustus om 9.15 uur vanuit het gezellige clubhuis van de Road Runners Zoetermeer aan het Het Lange Land 14 bij de Noord-Aa plas. De clinic duurt ongeveer 1,5 uur. 

 Nieuw tijdens deze Jubileumeditie
Deze jubileumeditie van de Geuzenloop is extra speciaal. Elke finisher krijgt dit jaar een prachtige nieuwe medaille omgehangen. Het ontwerp is vernieuwd en is dit jaar niet meer van metaal, maar van duurzaam hout. De Geuzenloop Zoetermeer wordt dit jaar voor de 20e keer georganiseerd. Deelnemers van de 5, 10 en 21,1km ontvangen ter ere van dit jubileum een extra presentje naast de medaille. 

Recordaantal voorinschrijvingen
Hardlopen is nog nooit zo populair geweest. Dat merkt de organisatie van de Geuzenloop ook. De organisatie heeft al aanzienlijk meer inschrijvingen ontvangen ten opzichte van deze tijd vorig jaar. Per afstand zijn een beperkt aantal startnummers beschikbaar, dus liefhebbers moeten niet te lang wachten met inschrijven. Inschrijven voor de Geuzenloop Zoetermeer en de hardloopclinics doe je op www.geuzendag.nl/geuzenloop.
Daarnaast worden regelmatig nieuwsberichten en updates geplaatst op de social media kanalen. Blijf op de hoogte en mis niets van de 20e editie van de Geuzenloop Zoetermeer.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

De route begint bij kastje nummer 1 naast het Stadhuis, beschilderd door Björn Wijman.
Interactieve route ‘Kleurrijk Zoetermeer’ 22 mei, 15:47
Tijdens het Kunsthelden Festival ontdek je de kunstenaar in jezelf.
Kunsthelden Festival laat kinderen uitproberen 22 mei, 14:44
Hextet band.
Album release van nieuwe jazzband met lokale bigband op 29 mei 22 mei, 11:45
Bezoekers zijn van 10.00 tot 18.00 uur welkom om kennis te maken met de club, de sfeer te proeven en de locatie aan de Zoetermeerse Plas te ontdekken.
Sfeer proeven bij Welkom Dag Watersportvereniging 22 mei, 10:46
Afbeelding
Vacaturegids: Ontdek de beste banen in jouw regio! 22 mei, 10:28
Met de Stadspas079 profiteren inwoners en bezoekers van acties en korting op uitjes en activiteiten voor jong en oud.
Nieuwe stadspas gaat ‘Stadspas079’ heten 22 mei, 09:23 1
Freddie Krullaars van Ecoware. Foto: Gerard van Warmerdam.
Stichting EcoWare in top 50 Appeltje van Oranje 22 mei, 08:42
De Natuurtuin ligt er nu in volle lenteglorie bij.
Rondwandeling natuurtuin 21 mei, 17:54