Nederlands kampioen Melvin de Jong, Duncan de Jong, Trainer/Coach John Zwalve en Shreyas Dasrath.
Nederlands kampioen Melvin de Jong, Duncan de Jong, Trainer/Coach John Zwalve en Shreyas Dasrath.

Drie keer goud op NK

Actueel 1.268 keer gelezen

Zoetermeer - Afgelopen zondag werd er in Dordrecht de Nederlandse Kampioenschappen Jiu-Jitsu voor de jeugd onder 14, 16, 18 en 21 jaar en voor de volwassenen gehouden. In drie disciplines (Duo System, Fighting System en Ne Waza) werd er gestreden voor de felbegeerde nationale titels.

Budoschool Yotosama uit Zoetermeer was ook vertegenwoordigd met zeven sporters. Melvin de Jong maakte gelijk een goed debuut door op zijn eerste NK de nationale titell op te eisen bij de jongens onder 14 jaar in de -38 kilogramcategorie. Jay Neutink kroonde zich zelfs tweemaal tot nationaal kampioen. Bij het Newaza prolongeerde hij zijn titel van vorig jaar en bij het Fighting System was hij nu ook de beste bij de heren onder 18 jaar -62 kilogram.
Shreyas Dasrath, Duncan de Jong, Aisha Sie en Jaimy Kat werden allen vice-Nederlands kampioen in hun klasse en Lars Harps werd derde bij de heren onder 18 -77 kilogram.
In de pauze werd Jaimy Kat door Judobond Nederland gehuldigd voor zijn bronzen medaille van afgelopen EK onder de 21 jaar in april.

Judo
Tegelijkertijd was Budoschool Yotosama ook vertegenwoordigd op de Open Beverwijkse judokampioenschappen. Hier wisten Elizabeth Rommelse, Sem Guerand, Aron Gyori, Jayden Kramer en Milan Hippe allen het brons te veroveren. João Oliveira Santos greep net naast brons.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Mike (links) en Remko hebben het initiatief voor Invictiusloop genomen.
Invictusloop, een sportief evenement voor veteranen 25 jul, 13:38
Afbeelding
Column: Een focus op kerken in Zoetermeer 25 jul, 09:49
De geslaagden bij jiu jitsu
Geslaagde examens bij Budoschool Kai Sei 24 jul, 16:39
Scouts gaan op kamp.
Jubileumkamp Scouting JMC 24 jul, 15:36
Eric en zijn zoons Rick (links) en Chris.
Fietsen voor Parkinson op en rondom de Cauberg 24 jul, 13:32
Tuincentrum De Driesprong aan de Berkelseweg 5 in Zoetermeer.
Grote Summer Sale bij Tuincentrum De Driesprong: hoge kortingen op tuin, barbecue en woondecoratie 24 jul, 12:34
Afbeelding
Op vakantie? Ga goed voorbereid! 24 jul, 11:15
Zoetermeerders kunnen aanschuiven in de keet van kunstenaar Marja Milo (r) om een gezegde of aanmoediging op te schrijven, net als vele andere bezoekers. Marja Milo: "Alles mag vol" Foto: Marit Nikerk.
Marja Milo verzamelt levenswijsheden in haar schaftkeet 24 jul, 10:34