Theatervoorstelling over dementie
Theatervoorstelling over dementie

Theater en fotografie over dementie

Actueel 883 keer gelezen

Zoetermeer - Wat als je merkt dat je begint te lijden aan dementie en daarom besluit dat je niet langer wil leven? Hoe reageert het gezin waartoe je behoort daar op?  Greg & Baud Productions brengt ‘De Keuze van McKenna’ naar kunstgarage Franx, een voorstelling die in het teken staat van dementie.

In een intieme voorstelling wordt de bezoeker meegenomen in de impact van dementie op een gezin en welke lastige keuzes daarbij horen.
Aanvullend toont fotograaf Remco Koers een fotografieproject over de laatste jaren van Guusje, een vrouw die lijdt aan de ziekte Alzheimer, vergezeld door haar zorgzame zoon Tarek. Het verhaal begint wanneer de diagnose van Alzheimer wordt gesteld. Al snel blijkt dat de ziekte meer grip begint te krijgen op haar leven en dat Guusje niet meer goed zelfstandig kan wonen. In dit kunstproject wordt de fotografie van Remco gecombineerd met ingesproken verhalen van Tarek over zijn leven, zijn liefdevolle relatie met zijn moeder en de impact van Alzheimer.
De Keuze van McKenna en het kunstproject van Remco Koers zijn op zaterdagavond 15 en zondagavond 16 april om 20.00 uur te zien bij kunstgarage Franx. Kaarten kosten €10,- en zijn verkrijgbaar via www.greg-baud.nl/tickets.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Vlammen slaan uit het pand aan het Bredewater Foto: Regio 15
Pand De Unie door branden onveilig 13 mei, 18:17 5
Afbeelding
Vacatures bij Kwekerij Van der Velden 13 mei, 13:30
Tom en zijn team buigen zich over de hack-uitdaging.
Studenten speuren naar digitale lekken 13 mei, 10:20
Op stap met de duofiets
Fietsmaatjes genomineerd door ANWB 13 mei, 10:15 2
Afbeelding
Column: Geweld en complotten 13 mei, 09:49
Gesprekken over coalitie-akkoord. Foto: Patricia Munster
Twee informatie starten onderhandelingen 12 mei, 15:36 8
Jurre wist in de verlenging door een gesprongen trap naar de lever op een ippon te winnen.
Europees kampioen voor sportschool Da Graca 12 mei, 14:05
Vervuild slootwater
Update: Vervuild slootwater omgeving Van Tuyllpark 12 mei, 10:34