Afbeelding

Afscheid Jan Hertog

Actueel 1.336 keer gelezen

Zoetermeer - Jan Hertog vertrekt na bijna 50 jaar zwemmen bij zwemvereniging Dol-Fijn. Jan is vanaf de start van de vereniging met al zijn voorgangers lid van Dol-Fijn, nu onderdeel van WVZ. 

Omdat hij al die jaren zo’n trouwe en enthousiaste zwemmer is geweest krijgt hij van WVZ een speld en oorkonde. Jan is afgelopen zaterdag tijdens de zwemles gehuldigd en kreeg daarbij ook een mooie bos bloemen en het zwemvest dat hij altijd tijdens de zwemles gebruikte. De reden van vertrek is een verhuizing naar Nootdorp. Jan is van plan om ook in Nootdorp weer te gaan zwemmen. Het zwemvest kan hij daarbij goed gebruiken.
Dol-Fijn is een onderdeel van WVZ en is voor kinderen/volwassenen die om wat voor reden dan ook niet goed op hun plaats zijn bij het reguliere zwemmen. Daar hebben we veel begeleiders en lesgevers voor nodig. Wilt u hieraan bijdragen mail susan.hoogduin@wvz.nl.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Mike (links) en Remko hebben het initiatief voor Invictiusloop genomen.
Invictusloop, een sportief evenement voor veteranen 25 jul, 13:38
Afbeelding
Column: Een focus op kerken in Zoetermeer 25 jul, 09:49
De geslaagden bij jiu jitsu
Geslaagde examens bij Budoschool Kai Sei 24 jul, 16:39
Scouts gaan op kamp.
Jubileumkamp Scouting JMC 24 jul, 15:36
Eric en zijn zoons Rick (links) en Chris.
Fietsen voor Parkinson op en rondom de Cauberg 24 jul, 13:32
Tuincentrum De Driesprong aan de Berkelseweg 5 in Zoetermeer.
Grote Summer Sale bij Tuincentrum De Driesprong: hoge kortingen op tuin, barbecue en woondecoratie 24 jul, 12:34
Afbeelding
Op vakantie? Ga goed voorbereid! 24 jul, 11:15
Zoetermeerders kunnen aanschuiven in de keet van kunstenaar Marja Milo (r) om een gezegde of aanmoediging op te schrijven, net als vele andere bezoekers. Marja Milo: "Alles mag vol" Foto: Marit Nikerk.
Marja Milo verzamelt levenswijsheden in haar schaftkeet 24 jul, 10:34