Afbeelding

Pre toernooi voor WK

Actueel 1.151 keer gelezen

Zoetermeer - De atleten van Dojo Hokori Meiyo zijn naar het goed georganiseerde Dutch Open championship in Arnhem afgereisd. Een mooi pre toernooi voor de wereldkampioenschappen eind dit jaar van de NKKO/KWF. 

Amber Mulder beet het spits af en moest in een druk bezette categorie drie zware partijen afdraaien. Helaas de finale naar haar tegenstandster en mocht Amber trots de trofee voor vice kampioene ophalen. Yassin Azzakhnini moest ook flink aan de bak. DYassin is de Nederlands kampioen in de categorie 12/13 jarige -50 kg. Daan Richartz is Nederlands Kampioen geworden in de categorie 14/15 jarige -55 kg. Gwenn Kroon vocht vandaag in een zware poule van de 12/13 jarige +45 kg. Geweldige 2e plaats behaald na een zware dag. 

Senna Mulder heeft met zijn 16 jaar een fantastische prestatie geleverd in de open volwassen categorie -80 kg. Dit is een zeer grote stap omdat de jongste deelnemer na Senna toch al 22 jaar was. De finale vocht Senna tegen een internationale kampioen. Na een hele technische hoogstaande partij trok de tegenstander van Senna, Dinish, aan het langste eind.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Proeverij kruidenthee
Ontdek de kracht van kruiden in Hof van Seghwaert 7 aug, 16:37
Een trotse broer en zus die dolblij zijn met hun nieuwe bouwpakket.
LEGO-verrassing voor kinderen VoorleesExpress 7 aug, 15:38
Afbeelding
Vestingdagen 2.0: een weekend vol sfeer in Hellevoetsluis 7 aug, 13:34
Cemile versiert haar winkelraam.
Dorpsstraat opnieuw voor één dag Drawstreet 7 aug, 12:27
Gezelligheid bij de opening van de ontmoetingsplek in Buytenwegh
Nieuwe ontmoetingsplek in Buytenwegh 7 aug, 10:37
Martijn Bom en Marco de Bruin.
Bom en de Bruin naar NK Subbuteo 6 aug, 15:32
De deelnemers op de groepsfoto.
Kids Tennis&Padel 3Daagse bij BTC 6 aug, 14:29
Het Stadshart
Faceland en Budget Plaza naar Stadshart 6 aug, 12:26 17