Voor een nieuw project zijn bij UVV meer vrijwillige chauffeurs nodig. Foto: PR
Voor een nieuw project zijn bij UVV meer vrijwillige chauffeurs nodig. Foto: PR

UVV Zoetermeer zoekt nieuwe chauffeurs

Actueel 1.205 keer gelezen

Zoetermeer - Al meer dan twintig jaar verzorgt UVV Zoetermeer begeleid vervoer in Zoetermeer. Deze dienst houdt in dat UVV mensen die niet (meer) in staat zijn om zelfstandig gebruik te maken van het openbaar vervoer helpen om bij de dokter, de fysiotherapeut, familie of waar dan ook te komen. 

“We verzorgen op jaarbasis circ 3.000 ritten met meer dan 30 chauffeurs/begeleiders, die met hun eigen auto tegen een kleine vergoeding de klanten vervoeren. Ons klantenbestand bestaat voornamelijk uit kwetsbare ouderen, die steeds weer aangeven hoe blij ze zijn dat ze van onze dienst gebruik kunnen maken”, aldus een medewerker.
Vanaf 1 januari 2023 is een nieuw project gestart. “Elke ochtend tussen 9:15 en 10:00 uur brengen we ouderen met dementie van huis naar de dagbesteding in het Ontmoetingscentrum Buytenthuis van Vierstroom. En elke middag tussen 15:30 en 16:15 uur brengen we deze mensen ook weer terug naar huis. We maken gebruik van twee personenbusjes voor dit vervoer. Er is een pool van 13 vrijwilligers, die als (reserve)chauffeur worden ingezet. Dat lijkt heel wat, maar in de praktijk blijkt het toch nog kwetsbaar. Met name op de donder- en vrijdagen kunnen we nog wel wat versterking gebruiken.” Interesse? Bel de coördinator van het Busvervoer op 079-2040793 of stuur een e-mailbericht naar verpleeghuizen@uvv-zoetermeer.nl.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

De groepen moesten 88 gekke opdrachten doen.
Overvliegfeest start van scoutingseizoen Actueel 6 uur geleden
Het inmiddels gesloopte wijkgebouw
Veerkrachtig erfgoed op monumentendag Actueel 7 uur geleden
Afbeelding
Kunstwacht Delft ontvangt eerste SROI-certificaat van De Binnenbaan Actueel 8 uur geleden
Wouter Boswinkel, voorzitter Ondernemersvereniging Meerzicht
Winkelcentrum Meerzicht maakt zich op voor grote verbouwing Actueel 9 uur geleden
Adviseur en projectleider crisisbeheersing Gert-Jan Ludden zal spreken tijdens de bijeenkomst.
Miljoenennotaborrel zet ondernemers aan het denken: ‘Hoe ondernemend regeren Nederland van het slot kan halen’ Actueel 10 uur geleden
Voormalige gevangenis waar nu asielzoekers verblijven heeft voldoende capaciteit.
Achterstand bij huisvesting statushouder Actueel 11 uur geleden 23

Uit de krant

Vervuild water in het Van Tuyllpark
Opnieuw vervuild slootwater rond Van Tuyllpark 9 sep, 17:33 5
Fietsers overdag niet welkom in winkelgebieden. Foto: Gerard van Warmerdam
“Ontheffing zorgt voor discussie” 9 sep, 15:29 9
Oud-waarnemend burgemeester Lokker.
Jan Pieter Lokker op 77-jarige leeftijd overleden 9 sep, 12:28
Hunted in Zoetermeer. Foto: Gerard van Warmerdam
‘Hunted’ in Zoetermeer 8 sep, 12:32
Scouts zamelen geld in voor een nieuwe kampvuurplaats
Stem Scouting JMC bij Rabo ClubSupport 8 sep, 09:43
Het koor Invasion
Invasion presenteert Night of the Proms 8 sep, 09:32
De peren worden een week later geplukt.
Peren plukken 8 sep, 09:30
Molen de Hoop
Bezoek de molen tijdens Open Monumentendag 8 sep, 09:17