Afbeelding

Nog snel even genieten van voordelig driegangenmenu bij The Old Pal

Actueel 3.841 keer gelezen

Zoetermeer – Stijgende prijzen en hoge energierekeningen; het budget voor een gezellig avondje uit wordt voor veel mensen steeds kleiner. Ook The Old Pal is genoodzaakt per 1 februari de prijzen aan te passen. Maar deze en komende maand kan iedereen nog genieten van de voordeelprijs van slechts € 22,50 voor een driegangenmenu. “We gunnen iedereen een gezellige decembermaand en goed begin van het nieuwe jaar”, aldus directeur Pepijn Blansjaar. 

December is natuurlijk de maand bij uitstek voor een gezellig bezoek aan de horeca. “Je merkt dat mensen het tijdens de feestmaand extra gezellig vinden om een drankje te doen of uit eten te gaan”, vertelt Pepijn. En niet voor niets. The Old Pal en Vrienden zijn binnen en buiten sfeervol aangekleed met guirlandes en sfeerlichtjes om de klanten helemaal in feeststemming te brengen. “We begrijpen dat mensen door alle gestegen kosten een kleiner budget hebben. Ook wij ontkomen er niet aan om de prijzen aan te passen. Maar niet voor we iedereen nog even hebben laten profiteren van de voordeelprijs.” Voor dat bedrag krijgt u als voorgerecht een uitgebreid borrelplankje met lekkere dingen zoals rolletjes carpaccio, 3 soorten vis en nacho’s met scheurbrood. “Als hoofdgerecht kunt u kiezen uit verschillende gerechten met vlees, vis of vegetarisch.” Als toetje kunt u kiezen uit verschillende lekkere desserts. “We raden iedereen aan om van tevoren te reserveren”, geeft Pepijn aan. 

“We merken dat er veel belangstelling voor het menu is dus zorg dat je op tijd bent om een tafeltje te bespreken.” Dat kan telefonisch via 079 342 5855 of via de website www.theoldpal.nl The Old Pal is 7 dagen per week geopend van 11.00 uur tot middernacht. In de weekenden tot in de kleine uurtjes voor een gezellige borrel. De keuken sluit om 21.00 uur. Pepijn en zijn team kijken er naar uit om u en uw gasten bij The Old Pal en Vrienden te mogen ontvangen.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Jurre wist in de verlenging door een gesprongen trap naar de lever op een ippon te winnen.
Europees kampioen voor sportschool Da Graca 12 mei, 14:05
Vervuild slootwater
Update: Vervuild slootwater omgeving Van Tuyllpark 12 mei, 10:34
Afbeelding
24/7 beveiliging aan het Bredewater 12 mei, 10:19 3
Iedereen is welkom bij Muzieksalon Meerzicht. Foto: Leon Koppenol.
Muzieksalon Meerzicht brengt de jaren ’50 en ’60 tot leven 11 mei, 14:41
Gedurende maximaal 12 weken volgen zij een programma met verschillende lessen.
Piëzo gestart met Tussenvoorziening voor jongeren AZC 11 mei, 12:28
Aan de wandel met inZet.
Wandelen met inZet 11 mei, 08:37
Foto: Spa-Media.
Voor de vierde keer brand in leegstaande pand aan Bredewater 10 mei, 16:02
Van Tuyllpark. Foto: Kees Franken.
Vervuild slootwater in Zoeterhage en het Van Tuyllpark 10 mei, 15:15