Derk Stegeman, directeur van Stek en secretaris van de Protestantse Diaconie van Den Haag, overhandigt de cheque van de actie 'Den Haag geeft warmte' aan Henk Baars, vicevoorzitter van Voedselbank Haaglanden.
Derk Stegeman, directeur van Stek en secretaris van de Protestantse Diaconie van Den Haag, overhandigt de cheque van de actie 'Den Haag geeft warmte' aan Henk Baars, vicevoorzitter van Voedselbank Haaglanden.

Bon van 40 euro voor Voedselbankklanten

Actueel 529 keer gelezen

Zoetermeer - Alle klanten van Voedselbank Haaglanden krijgen deze week een supermarktbon van 40 euro cadeau bij hun voedselpakket. Als steuntje in de rug in deze dure tijden. Met deze bon kunnen de voedselbankklanten bij de Jumbo boodschappen halen.

Voedselbank Haaglanden heeft de 2351 bonnen van elk 40 euro kunnen kopen dankzij de inzamelactie ‘Den Haag geeft warmte’ en dankzij de vele giften die particulieren en bedrijven de afgelopen periode aan de voedselbank gedoneerd hebben. “We zijn zo dankbaar dat zoveel mensen ons te hulp schieten, vertelt Henk Baars, vice-voorzitter van Voedselbank Haaglanden. “Deze hulp is keihard nodig, want het aantal klanten van de voedselbank blijft toenemen. Een steeds grotere groep mensen kan niet meer rondkomen en heeft extra voedselhulp nodig. Zo’n extra bon van 40 euro helpt hen enorm! Grote dank aan alle gulle gevers.”

De inzamelactie ‘Den Haag geeft warmte’ is een initiatief van Stek, voor stad en kerk. Samen met diaconieën en meerdere organisaties in Den Haag riepen zij stadgenoten op hun energiecompensatie te doneren aan klanten van de Voedselbank in Den Haag. De actie leverde maar liefst een ton op! De voedselbankklanten in Den Haag hebben hierdoor in het voorjaar al een boodschappenbon van 35 euro ontvangen. Deze week krijgen ze dankzij ‘Den Haag geeft warmte’ een 2e supermarktbon van 40 euro bij hun voedselpakket. De afgelopen maanden heeft de voedselbank veel kleine en grote bedragen ontvangen. Met deze donaties heeft de voedselbank nu ook supermarktbonnen van 40 euro kunnen kopen voor alle klanten in Rijswijk en Zoetermeer én voor de vele nieuw aangemelde voedselbankklanten. In september deelde Voedselbank Haaglanden nog 1800 voedselpakketten per week uit. Inmiddels zijn dat er 2351 per week.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

De 3Plassenloop gaat op 28 juni van start.
Nieuwe editie 3Plassenloop komt eraan 24 jun, 17:33
Vier nieuwe vrijwilligers gaan gezinnen ondersteunen.
Meer hulp voor gezinnen dankzij nieuwe vrijwilligers 24 jun, 16:49
Een cheque van 2500 euro voor Stichting Tekenen voor Kinderen werd bekendgemaakt. Foto: Gerard van Warmerdam.
Vierde editie Bierfestival: 2500 euro voor goede doel 24 jun, 12:37
Sportschool Da Graca viel in de prijzen.
Sportschool Da Graca aanwezig op de Zwitsers open 2026 24 jun, 10:20 1
Naast de elitewedstrijden voor mannen en vrouwen biedt de meeting competities voor alle categorieën. Foto: Gerard van Warmerdam.
Topatletiek op 22e Klaverblad High Jump Meeting 23 jun, 13:16
Zelf je fiets zomerklaar maken kan bij Ambachtenwerkplaats.
Fiets klaar voor de zomer bij de Ambachtenwerkplaats 23 jun, 10:08
Karin Goed (l) en Gerda Griffioen bieden mensen een handreiking met de voorstelling 'Niet Alleen'.
Herkenbare voorstelling over eenzaamheid voor het goede doel 22 jun, 15:02
Volwassenen kunnen aan de slag bij het Nieuw Talent Orkest.
Volwassenen leren de kracht van ritme 22 jun, 13:03