Gezicht op Zoeermeer
Gezicht op Zoeermeer

Stichting Eigen Wij zoekt kunstwerken

Actueel 661 keer gelezen

Zoetermeer - Heb jij een kunstwerk gemaakt dat je graag aan een goed doel wil geven? Stichting Eigen Wij is op zoek naar jou. Op 1 december organiseert Eigen Wij een kunstveiling met werk van creatievelingen zowel amateurs als professionals. Stuur een foto van jouw kunstwerk met een omschrijving en maten naar contact@eigenwij.nl voor 29 november a.s. zodat de veilingmeester zich kan voorbereiden op de veiling.

Op 1 december om 15:00 uur gaan de deuren open van de mooie boerderij aan Voorweg 112 en kun je alvast de creaties bewonderen. De veilingmeester gaat rond 15:30 uur in meerdere rondes de kunstwerken veilen. De opbrengst is ten behoeve van Stichting Eigen Wij om verbindende projecten op het gebied van kunst en cultuur aan te blijven bieden.

Tijdens de veiling kunnen de makers, aanbieders en belangstellenden met elkaar in contact komen, elkaar inspireren en vooral elkaar ontmoeten. Want Eigen Wij staat voor ontmoeten en verbinden en om mensen een luisterend oor aan te bieden. En zoals Carl Jung, een Zwitserse psychiater, ooit heeft gezegd: “Eenzaamheid is niet de afwezigheid van mensen het is het onvermogen om uit te drukken wat voor jou het belangrijkst is.” Kunst doet precies dat, kunstenaars kunnen helpen die uitdrukking te vinden.

Naast de veiling is er in het voorhuis van de boerderij een art-fair met leuke hebbedingen en kleinere kunstwerken te koop. Iedereen die van kunst houdt of wel een beetje kunst kan gebruiken of die kunst aan iemand cadeau wil geven of elkaar wilt ontmoeten is van harte welkom!
Je kunt je aanmelden voor een mooie plek vooraan bij de veiling, of kom gezellig even kijken.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Leer meer over je camera. Foto: Jeroen Stahlecker
Ontdek wat jouw camera écht kan 7 sep, 12:28
Alle kinderen moeten mee kunnen doen met sport.
Meer kansen voor kinderen om mee te doen 7 sep, 09:28
Activiteiten bij opening Bebo Zoetermeer
Een pendelbus voor bezoekers zonder auto 7 sep, 09:27
Muziek maken bij Harpe Davids
Nieuw Talent orkesten voor volwassenen 6 sep, 17:27
The Dutch David Bowie Tribute met in het midden Rias Baarda. Foto: Ron Tettero
Rias Baarda: “De muziek van David Bowie is zo veelzijdig” 6 sep, 16:26
Soep eten in de wijktuin. Foto: Leon Kopper
Soep eten bij Wijktuin Noordhove 6 sep, 15:25 1
Kim en Tim zetten een kennisbank op
Zoetermeerders bouwen kennisbank met AI 6 sep, 13:24
Ook de Lions dames doen mee aan de Voedselbank actie
Inzameling voor de Voedselbank 6 sep, 12:14