Inzamelen voor de Voedselbank
Inzamelen voor de Voedselbank

Doneer nu aan de Voedselbankactie

Actueel 508 keer gelezen

Zoetermeer - Netwerk Zoetermeer organiseert traditiegetrouw jaarlijks de Voedselbankactie. Met deze doneeractie wordt er geld opgehaald voor klanten van de Voedselbank. De opbrengsten worden gebruikt om de gezinnen die momenteel afhankelijk zijn van de Voedselbank iets extra’s te geven in hun boodschappenpakket deze periode. Want iedereen verdient een extraatje rond de feestdagen. 

Zoetermeer is, samen met Den Haag en Rijswijk, onderdeel van de Voedselbank Haaglanden. Het zal niemand verrassen dat de laatste maanden veel nieuwe klanten zich hebben gemeld bij de Voedselbank. Ten opzichte van 1 januari van dit jaar is het aantal gezinnen dat afhankelijk is van de Voedselbank met 35% gegroeid. Dit zorgt ervoor dat Voedselbank Haaglanden op het moment te maken heeft met het hoogste aantal cliënten ooit.
In Zoetermeer krijgen nu 300 gezinnen wekelijks voedselsteun. Dat zijn ruim 1.000 Zoetermeerders die afhankelijk zijn van de Voedselbank. In aanloop naar de feestdagen zamelt Netwerk Zoetermeer geld in voor deze 300 gezinnen.
Donaties worden ontzettend gewaardeerd én beloond. Elk bedrag helpt! Meer informatie en doneerpakketten zijn te vinden op www.voedselbankactie.nl.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Mirjam de Heer van Stichting Tekenen voor Kinderen mocht een cheque van €2500 in ontvangst nemen.
Lions-SnowWorld Fietsronde: 2500 euro voor goede doel 29 apr, 16:05
Het beeldje werd uitgereikt in kunstgarage Franx door wethouder Jan Iedema (Cultuur). Foto: Patricia Munster.
Chapeaubeeldje uitgereikt aan Gerard Zijlstra 29 apr, 14:17 3
Van links naar rechts: burgemeester Bezuijen, Martin van der Heijden, Jerry van der Ziel en Sofie van der Linden. Foto: Gerard van Warmerdam
Geslaagd Koningsontbijt in de oranjezonnetje 29 apr, 14:04
Wethouder Bouke Velzen. Foto: Gerard van Warmerdam
Bouke Velzen : “Alsof ik in de rust gewisseld word” 29 apr, 11:31 8
hulpdiensten komen ter plaatse vanwege een steekpartij.
Steekpartij Hannie Schaftrode 28 apr, 11:28
In deze workshop leer je op een ontspannen manier de basisbeginselen van het ukelele spelen.
Ukelele workshop voor beginners door B Ukeful 27 apr, 18:13
Tijdens deze spreekuren krijgen ouderen onder andere de mogelijkheid om persoonlijk vragen te stellen. Foto: ByNaat.
Inloopspreekuur Ouderenbus 27 apr, 17:40
Er werd gelachen, maar ook stilgestaan bij emotionele momenten. Foto: Leon Koppenol.
Theatervoorstelling ‘Thuis’ over opvoeden in twee culturen 27 apr, 15:40 1