Plezier bij Jump One
Plezier bij Jump One

Jong Perspectief jumpend bij Jump One Zoetermeer

Actueel 415 keer gelezen

Zoetermeer - Alle vrijwilligers van Jong Perspectief leefden zich afgelopen vrijdag met de jongeren uit op de trampolinevloer bij Jump One Zoetermeer. 

Best spannend om met een grote groep deelnemers deze uitdaging aan te gaan. Maar al gauw bleek dat vooral de jongeren als elastiek over de trampolines vlogen! Stunts en tricks werden er geshowd aan elkaar. Ook werden de andere activiteiten bij Jump one veelvuldig uitgeprobeerd. De VR beleving was daarbij top favoriet, maar ook de Ninja tag challenge werd niet uit de weg gegaan. Uiteindelijk keerde iedereen moe, maar voldaan én heelhuids huiswaarts

Vrijwilligers 
Jong Perspectief zoekt nog steeds hard naar vrijwilligers die het leuk zouden vinden om een jongere te begeleiden. Vrijwilligers van Jong Perspectief bieden op een laagdrempelige manier ondersteuning op het sociale vlak en/of op het gebied van onderwijs.
Nieuwsgierig geworden! Bel Jong Perspectief gerust even op om vrijblijvend eens door te praten over al onze mogelijkheden. De ervaring is dat eigenlijk iedereen op een passende manier een maatje geboden kan worden.
Kijk op www.jongperspectief.nl voor info en de bereikbaarheid.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Mirjam de Heer van Stichting Tekenen voor Kinderen mocht een cheque van €2500 in ontvangst nemen.
Lions-SnowWorld Fietsronde: 2500 euro voor goede doel 29 apr, 16:05
Het beeldje werd uitgereikt in kunstgarage Franx door wethouder Jan Iedema (Cultuur). Foto: Patricia Munster.
Chapeaubeeldje uitgereikt aan Gerard Zijlstra 29 apr, 14:17 3
Van links naar rechts: burgemeester Bezuijen, Martin van der Heijden, Jerry van der Ziel en Sofie van der Linden. Foto: Gerard van Warmerdam
Geslaagd Koningsontbijt in de oranjezonnetje 29 apr, 14:04
Wethouder Bouke Velzen. Foto: Gerard van Warmerdam
Bouke Velzen : “Alsof ik in de rust gewisseld word” 29 apr, 11:31 8
hulpdiensten komen ter plaatse vanwege een steekpartij.
Steekpartij Hannie Schaftrode 28 apr, 11:28
In deze workshop leer je op een ontspannen manier de basisbeginselen van het ukelele spelen.
Ukelele workshop voor beginners door B Ukeful 27 apr, 18:13
Tijdens deze spreekuren krijgen ouderen onder andere de mogelijkheid om persoonlijk vragen te stellen. Foto: ByNaat.
Inloopspreekuur Ouderenbus 27 apr, 17:40
Er werd gelachen, maar ook stilgestaan bij emotionele momenten. Foto: Leon Koppenol.
Theatervoorstelling ‘Thuis’ over opvoeden in twee culturen 27 apr, 15:40 1