Doel is om jongeren beter te laten functioneren in het dagelijkse bestaan en de zelfredzaamheid te vergroten. (Foto: PR)
Doel is om jongeren beter te laten functioneren in het dagelijkse bestaan en de zelfredzaamheid te vergroten. (Foto: PR)

Maatjes- en Mentorproject Jong Perspectief startklaar

Actueel 389 keer gelezen

Zoetermeer - Hou je van leuke dingen doen zoals sporten, winkelen, knutselen, een spelletje of een goed gesprek? Jong Perspectief matcht o.a. kinderen en jongeren tussen de 6 en 24 jaar aan een vrijwilliger (vanaf 18 jaar). 

Maar misschien ben jij meer een type die een jongere echt praktisch wil ondersteunen bij de start op de middelbare school! Jong Perspectief zet voor al deze verschillende jongeren vrijwilligers in die hen 1 op 1 begeleiden. De jongeren kunnen om diverse redenen wel wat extra aandacht gebruiken. Het is echt maatwerk wat wij voor jongeren leveren dus als vrijwilliger is alles bespreekbaar wat jij leuk zou vinden om je voor in te zetten! Ontspanning en persoonlijke aandacht voor de jongere staat centraal in dit contact dit kan op allerlei verschillende manieren worden ingevuld! Wij kijken met jou mee als vrijwilliger wat past bij jouw interesses en vooral ook jouw beschikbaarheid! Wij zien dat jongeren hier echt baat bij hebben! Jongeren zitten beter in hun vel en kijken uit naar JOU! 

Op 26 september en 3 oktober a.s. start in de avonduren de training van het maatjesproject en het mentorproject. Nieuwsgierig geworden en/of wil je meer info? Onze website staat vol informatie maar bellen is misschien nog handiger; 079-7502233 of 06-18774681 (diana huurman) of mail naar
info@jongperspectief.nl.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Van links naar rechts: burgemeester Bezuijen, Martin van der Heijden, Jerry van der Ziel en Sofie van der Linden. Foto: Gerard van Warmerdam
Geslaagd Koningsontbijt in de oranjezonnetje 29 apr, 14:04
Wethouder Bouke Velzen. Foto: Gerard van Warmerdam
Bouke Velzen : “Alsof ik in de rust gewisseld word” 29 apr, 11:31 8
hulpdiensten komen ter plaatse vanwege een steekpartij.
Steekpartij Hannie Schaftrode 28 apr, 11:28
In deze workshop leer je op een ontspannen manier de basisbeginselen van het ukelele spelen.
Ukelele workshop voor beginners door B Ukeful 27 apr, 18:13
Tijdens deze spreekuren krijgen ouderen onder andere de mogelijkheid om persoonlijk vragen te stellen. Foto: ByNaat.
Inloopspreekuur Ouderenbus 27 apr, 17:40
Er werd gelachen, maar ook stilgestaan bij emotionele momenten. Foto: Leon Koppenol.
Theatervoorstelling ‘Thuis’ over opvoeden in twee culturen 27 apr, 15:40 1
Afbeelding
Zoetermeer viert 81 jaar vrijheid met muziek, activiteiten en ontmoetingen 26 apr, 16:18
Hazelland 10
Good food fietstocht naar zelfoogsttuinderij Hazelland 10 26 apr, 12:59