
Nature Rangers zijn weer actief
Actueel 470 keer gelezenZoetermeer - Voor alle kinderen die houden van de natuur en van buitenspelen is er een hele leuke club in de Hof van Seghwaert: De NatuurRangers.
Elke twee weken gaan de meisjes en jongens van de Rangers (van 6-12 jaar) op ontdekkingstocht in de Hof. Telkens weer wat nieuws, de kikkervisjes, de peren, de bijen, de insecten, de vogels. Alles wordt onderzocht en bekeken. Ook in de zomervakantie waren de NatuurRangers actief, de imker kwam langs en alle kinderen mochten ook zelf even imker spelen.
Wil je ook NatuurRanger worden? Dat kan! De volgende data kan je aansluiten: woensdag 24 augustus, 7 en 21 september, 5 en 19 oktober. Tijd: 14.00-16.00 uur. De kosten zijn €1,50 per keer of een strippenkaart van 5 euro voor 5 keer. Aanmelden is niet nodig .
Voor de kleinere kinderen organiseren we elke eerste zondagmiddag van de maand tussen 13.30 en 15 uur een kindermiddag. Deze middag is gratis en ook hier is aanmelden niet nodig.
De Hof van Seghwaert is een perenboomgaard en die ligt achter Gaardedreef 169, 2723 AZ Zoetermeer. Het is 2 minuten wandelen vanaf Randstadrailstation Seghwaert.













