Afbeelding

Fortune Fairytales met 35 jaar LOIS LANE

Actueel 589 keer gelezen

Zoetermeer - De dames van Loïs Lane treden al ruim 35 jaar op en vierden dit jubileum bij Cultuurpodium Boerderij met de tour ’35 Years As One’. Muziekjournalist Martin Reitsma was er bij, deed een interview en zag een zinderende show temidden van onder meer een aantal Zoetermeerse fans. 

De LP’s van de dames werden goud en platina, ze wonnen een Zilveren Harp en ze stonden in het voorprogramma van de ‘Nude’-tour van Prince! De soundcheck beloofde al veel. Zangeressen Monique en Suzanne Klemann hadden veel zin in dit optreden na anderhalf jaar niet op het podium te hebben gestaan. De zussen hadden een sterke live- band om zich heen, de sound klonk als vanouds voortreffelijk.

Er volgden sterke hits zoals Break it Up, Amsterdamned, My Best Friend, It’s The First Time, Fortune Fairytales, I Wanna Be, Sex, Qualified, twee ABBA hits: Summer Night City en Mama Mia. Voorts aansprekende hits van The Supremes zoals The Happening en Come See About Me.

Na de pauze genoot het publiek opnieuw van de persoonlijke verhalen, opwindende anekdotes en de mix van oude en nieuwe songs. Lois Lane kan in deze vorm nog vele jaren mee.

Vooraf deed Martin Reitsma een interview met de dames. Dit ging over de moeilijke periode die ook zij doormaakten als gevolg van de coronaperikelen. De hoogtepunten uit hun carriére, de cultuursector en het feit dat de overheid te weinig investeert in de cultuur in Nederland. Voorts de wisselende corona-gerelateerde reacties op social media toen Monique en Suzanne aankondigden weer te gaan optreden en natuurlijk 35 jaar Lois Lane dat gevierd wordt met deze tournee. 

Het verhaal is te zien via bijgaande muziekvideo van Omroep Midvliet. Productie en Montage door Wijnand Krabman. 

De video is voor onze lezers te zien via het aanklikken van de link: 

https://www.youtube.com/watch?v=nB_9Liiv0MU

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

De eerste exemplaren werden uitgereikt door Mirjam van Bijnen, directeur van Stichting Piëzo.
Magazines Vitaal Ouder Worden uitgedeeld bij Piëzo 3 jul, 14:57
Kinderen ontdekken wat er in de natuur mogelijk is.
Kinderspeelmiddag in de Hof van Seghwaert 3 jul, 12:54
Het programma op festivaldak P9 is vrij toegankelijk, met uitzondering van de filmvoorstellingen van Cameo tussen 21.00 en 23.00 uur.
De volle zomeragenda van het Architectuurpunt Zoetermeer 3 jul, 10:35
De vrouwen tonen vol trots hun diploma.
Zoetermeerse vrouwen weerbaarder na cursus 3 jul, 09:44
Diverse deelnemers van de vorige workshop waren zo enthousiast dat ze zich opnieuw hebben ingeschreven.
Met een eigen kunstwerk naar huis 2 jul, 16:55
Picnic in het Voedselbuurtbos.
Voedselbuurtbos GeuzeGroen viert feestje 2 jul, 15:47
Iwan van Dongen gaat rouwkaarten binnen Zoetermeer per elektrische fiets bezorgen.
Van Dongen Uitvaartzorg & Uitvaartcentrum bezorgt rouwkaarten binnen Zoetermeer op tijd en duurzaam 2 jul, 15:10 3
Workshop Sound of Surinam. Foto: Gerard van Warmerdam.
Bieb brengt bezoekers samen tijdens Surinaamse middag 2 jul, 14:06