Wandel mee door de Natuurtuin. Foto: Ep Booneman
Wandel mee door de Natuurtuin. Foto: Ep Booneman ep booneman

Aan de wandel door de Natuurtuin Westerpark

Actueel 416 keer gelezen

Zoetermeer - Komende zondag, 26 september kunt u weer meedoen aan de maandelijkse gratis rondleiding in de Natuurtuin. 

Zoals op iedere 4e zondag van de maand zullen ervaren natuurtuingidsen u bekende en minder bekende plekjes van de Natuurtuin laten zien. De wandeling die ruim een uur duurt begint om 14.00 bij het Infobord tegenover de plek waar ‘t Westpunt stond.
Hoewel het prachtige weer eerder doet denken aan zomer dan herfst is dit seizoen in de natuur wel degelijk begonnen. De weelderige plantengroei neemt af, bladeren krijgen een andere kleur en zaden en vruchten zien we alom. Opvallend zijn natuurlijk de forse exemplaren van de gewone berenklauw andere schermbloemigen zoals de pastinaak en de engelwortel.
Honden mogen de Natuurtuin niet in. Voor gebruikers van scootmobielen, rollators en wandelwagentjes is de wandeling niet geschikt. Via een aparte ingang is voor hen een deel van de Natuurtuin wel toegankelijk. Deelname is gratis, een vrijwillige bijdrage wordt echter hogelijk op prijs gesteld. Meer over de Natuurtuin en de mogelijkheid om als vrijwilliger bij te dragen vindt u op www.vriendennatuurtuinzoetermeer.nl

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Ook zo’n vrolijke putter zien? Lees de tuintips van Wendy. Foto: Wendy Leentfaar.
Natuur onder de loep: de Putter 23 aug, 08:42
Wie doet er mee met het kerstconcert van The Sprinter Singers
The Sprinter Singers zoeken projectleden voor kerstproject 22 aug, 15:59 1
De cursus vindt plaats in Zoetermeer op de thuisbasis van het Nationaal Trainingscentrum, tevens ook de thuisbasis van de Curling Club PWA.
Kennismakingscursus Curling bij Curling Club PWA 22 aug, 14:50
SnowWorld van boven. Foto: Ardito/Jan-Evert Zondag
Beklimmingen SnowWorld Zoetermeer 22 aug, 12:49 2
Ewalda Buiting, Boeddhistische groep Zuid-Holland Ligmincha
Column - Religie Lekker Belangrijk: Vakantie kan je een open blik naar de wereld geven 22 aug, 08:48
Vrijwilligers klaar voor vertrek.
1945 – bevrijding van Indië in Zoetermeerse verhalen (1) 21 aug, 15:55 1
De houtwerkplaats is waar mensen hun handen uit de mouwen steken, ideeën delen en van elkaar leren. Foto: Leon Koppenol.
Vrijwilligers gezocht voor de houtwerkplaats 21 aug, 14:52
Versterking is hard nodig om aan de groeiende vraag om hulp te kunnen blijven voldoen.
Extra SchuldHulpMaatjes zijn nodig 21 aug, 12:58