Afbeelding

Winkelcentrum Oosterheem pakt grootster uit dan ooit

Zakelijk 5.693 keer gelezen

Er staat weer heel wat te gebeuren de komende weken in winkelcentrum Oosterheem. De ondernemers hebben de handen ineen geslagen voor een dijk van een evenementen programma voor jong en oud. En alsof dat allemaal nog niet genoeg is, is er ook flink geïnvesteerd in nieuwe sfeerverlichting zodat het winkelcentrum er straks extra feestelijk uitziet. Zoals de ondernemers het zelf omschrijven: “We pakken grootser uit dan ooit.”

Ben Dat, Tico Roozendal en Menno Roozenbeek die samen het bestuur van het winkelcentrum vormen hebben ook nu weer alle schuiven opengetrokken om hun klanten en bezoekers te trakteren op een leuk evenementenprogramma voor het najaar. “We proberen het publiek elke keer weer te verrassen, en zijn ervan overtuigd dat dat ook dit keer weer is gelukt.”

Happy Halloween

Op zaterdag 26 oktober wordt er van 12.00 tot 16.00 uur op kindvriendelijke manier Happy Halloween gevierd in het winkelcentrum met schminken, een leuke trick-or-treat-speurtocht door het winkelcentrum en een SpookyGriezeltrein. Dus geen bloederige taferelen, afgehakte ledematen of horrorclowns. Hebben ze de speurtocht volbracht dan krijgen ze lekkere en griezelige snoepjes mee naar huis. “We hebben bewust voor een kindvriendelijke versie gekozen omdat we ook rekening willen houden met onze jongere bezoekers”, legt Tico uit. “Sommige optochten zijn zo eng en gruwelijk dat (kleine) kinderen soms echt van slag zijn. Dat is bij ons niet het geval.”

Sinterklaas komt op bezoek

Op zaterdag 23 november komt Sinterklaas met de boot aan bij het winkelcentrum. Sint had een brief met uitnodiging ontvangen van de winkeliers, en natuurlijk komt hij graag langs. Er is echter wel een probleem; Sint is een van zijn belangrijkste items kwijt. In filmpjes op de website en socials van het winkelcentrum vertelt hij er zelf meer over en roept hij de hulp van de kinderen in. Als dat maar goed afloopt. “Drie weken voor de intocht kunnen kinderen kleurplaten ophalen bij de winkeliers. Deze kunnen ze uiterlijk 20 november inleveren. Zo maken ze kans op mooie prijzen, beschikbaar gesteld door de ondernemers”, vertelt Ben. “Vanaf 11.00 uur beginnen de eerste activiteiten voor kinderen zoals bungeejumpen, draaimolen en een treintje dat door het winkelcentrum rijdt. Een brassband en DJ zorgen voor muzikale ondersteuning deze dag.”

Grootse lichtjesparade met vuurwerk

Op vrijdag 13 december organiseert het winkelcentrum een grootste lichtjesparade. Voor de eerste duizend bezoekers die meelopen zijn er gratis mutsen met lichtjes beschikbaar en het hele winkelcentrum zal feestelijk verlicht zijn. “We hebben nieuwe feestverlichting zodat nu echt het hele centrum verlicht is”, vertellen Ben en Tico enthousiast. “Het is echt de mooiste feestverlichting van Zoetermeer en omstreken. Ook zijn er grote verlichte Disney-ornamenten waar mee bezoekers op de foto kunnen. Leuk om te posten op Facebook en Instagram. We beginnen om 16.00 uur met een optreden van een groot koor.” In het winkelcentrum lopen ondertussen verschillende animatiefiguren rond. Natuurlijk is ook de kerstman met zijn arrenslee aanwezig. “Als de lichtjesparade rond 19.00 uur van start gaat loopt een swingende brassband voorop. Ook het fanfarekorps Harpe Davids loopt mee. Heeft u zelf een leuk ‘verlicht’ idee of misschien een mooie oldtimer om mee te rijden in de parade meldt u dan aan via de website. De lichtjesparade wordt op grootse wijze afgesloten met een spectaculaire vuurwerkshow.

Koop lokaal

Tico en Ben zijn trots op het programma en de diversiteit aan winkels in hun winkelcentrum. We hebben ruim dertig verschillende ondernemingen in ons winkelcentrum variërend van supermarkten en winkels, tot dienstverlening en horeca””, vertellen ze trots. Toch willen beiden benadrukken dat hun bestaansrecht en de activiteiten afhankelijk zijn van het winkelende publiek. “We kunnen al deze activiteiten alleen maar organiseren dankzij onze klanten. Koop lokaal is dan ook ons devies. Door lokaal te winkelen breng je niet alleen gezelligheid in de wijk, maar zorgt u er ook voor dat lokale (sport)verenigingen gesponsord worden, dat er leuke activiteiten zijn en mooie, sfeervolle feestverlichting hangt. Koop lokaal en niet online is dan ook ons advies.” Om klanten te stimuleren is er vanaf 25 november een grandioze actie waarbij klanten met hun kassabonnen kans maken op veel mooie prijzen.

Houd de komende weken de website van het winkelcentrum winkelcentrumoosterheem.nl en social media goed in de gaten voor de laatste details en ontwikkelingen. Tico, Ben, Menno en de andere ondernemers heten u van harte welkom in het winkelcentrum.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Afbeelding
Column: Formatie nieuw college 30 apr, 10:26 5
Toch een positief jaarsaldo
Zoetermeer sluit financieel af met een overschot 29 apr, 16:26 7
Mirjam de Heer van Stichting Tekenen voor Kinderen mocht een cheque van €2500 in ontvangst nemen.
Lions-SnowWorld Fietsronde: 2500 euro voor goede doel 29 apr, 16:05
Het beeldje werd uitgereikt in kunstgarage Franx door wethouder Jan Iedema (Cultuur). Foto: Patricia Munster.
Chapeaubeeldje uitgereikt aan Gerard Zijlstra 29 apr, 14:17 3
Van links naar rechts: burgemeester Bezuijen, Martin van der Heijden, Jerry van der Ziel en Sofie van der Linden. Foto: Gerard van Warmerdam
Geslaagd Koningsontbijt in de oranjezonnetje 29 apr, 14:04
Wethouder Bouke Velzen. Foto: Gerard van Warmerdam
Bouke Velzen : “Alsof ik in de rust gewisseld word” 29 apr, 11:31 8
hulpdiensten komen ter plaatse vanwege een steekpartij.
Steekpartij Hannie Schaftrode 28 apr, 11:28
In deze workshop leer je op een ontspannen manier de basisbeginselen van het ukelele spelen.
Ukelele workshop voor beginners door B Ukeful 27 apr, 18:13