
De Beursvloer bij Zaterdag live!
ActueelZoetermeer - Carolien van Eerde van de Zoetermeerse Uitdaging is komende zaterdag te gast bij Zaterdag Live!. Uiteraard komt zij vertellen over De Beursvloer die op zondag 3 november wordt gehouden. Zaterdag Live! een programma van Zfm wordt van 13.00 tot 14.00 uur rechtstreeks uitgezonden vanuit het CKC.
De Beursvloer wordt voor het tweede achtereen volgende jaar gehouden en brengt vragen van stichtingen en verenigingen samen met het aanbod van het lokale bedrijfsleven. Vorig jaar werden er 58 matches gemaakt met een een totale maatschappelijke waarde van van ruim 92.000 euro.
Verder komt onder andere zanger Peter la Haye in de uitzending en ontbreekt ook de vaste programma-afsluiter, Frans Muijzers niet. Zoals inmiddels bekend laat hij in zijn twee minuten-rubriek ‘Wat vindt Frans?’ zijn blik schijnen over Zoetermeer en Lansingerland. Zaterdag Live! wordt wisselend gepresenteerd door Sicco Louw, René van Geffen en Hans Ouwerkerk en is te beluisteren via Zfm.
De uitzending bijwonen? Dat kan. Live publiek is altijd van harte welkom.













