Fietsles geven
Fietsles geven

Fietsles geven bij Piëzo

Actueel 180 keer gelezen

Zoetermeer - Stichting Piëzo is op zoek naar enthousiaste vrijwilligers die andere inwoners willen helpen om veilig en met zelfvertrouwen te leren fietsen. 

Veel volwassenen hebben nooit de kans gekregen om te leren fietsen, maar willen dit nu graag leren om mobieler en zelfstandiger te worden. Met jouw hulp kunnen zij deze waardevolle vaardigheid onder de knie krijgen en voortaan ook op de fiets genieten van Zoetermeer en omgeving, de kinderen naar school brengen of snel even een boodschapje doen. Het is voor iedereen fijn om op de fiets te kunnen stappen.

Wil jij bijdragen aan de zelfstandigheid en het zelfvertrouwen van mede-inwoners? Neem contact op met Gioia Conte, gioia@stichtingpiezo.nl, 06-31687716 voor meer informatie of om je direct aan te melden.

De fietslessen worden op verschillende locaties en momenten gegeven. Samen kijken we welke locatie en welk tijdstip het beste bij jou passen!

Ook jonge vrijwilligers met kinderen zijn welkom, want tijdens de fietslessen is gratis kinderoppas voor kinderen van 0-4 jaar aanwezig.

Samen maken we Zoetermeer mobieler!

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Afbeelding
Neem een kijkje in de boekenkast van een stadsgenoot 13 sep, 10:17
De Klaverbladloop
Schrijf je in voor de Klaverbladloop 13 sep, 10:14
Hans Pekelharing
Kunstenaar in de spotlight bij My cup of vinyl 13 sep, 09:11
Berend Peeters (rechts) en links Carlo Duister zijn blij met het Oogcafé.
Oogcafé helpt iedereen met een visuele beperking 12 sep, 16:16
Dean is Nederlands kampioen
Dean Postema Nederlands kampioen op 110cc 12 sep, 13:12 1
Afbeelding
Column: Tung Tung Sahur 12 sep, 10:11
Computercursus voor beginners. Foto: Leon Koppenol
Computercursus voor beginners 12 sep, 09:10
De kunst bij Franx biedt inspiratie voor gedichten tijdens 'Dicht bij Kunst', volgens Denise de Vetten (l) en Amanda Swart. Foto: Marit Nikerk
Proeven van poëzie tijdens ‘Dicht bij Kunst’ 11 sep, 20:09