Tijdens de receptie ontving Paul een oorkonde van exclusieve waardering. Foto: Patricia Munster.
Tijdens de receptie ontving Paul een oorkonde van exclusieve waardering. Foto: Patricia Munster.

Afscheidsreceptie SEBO voorzitter

Actueel 165 keer gelezen

Zoetermeer - De klankbordgroep van het SEBO-netwerk hield op 30 juni een afscheidsreceptie voor het vertrek van voorzitter Paul van der Burg. De bijeenkomst vond plaats in hotel Golden Tulip.

“Paul heeft zich jarenlang met veel betrokkenheid ingezet voor het sociaal-economisch verbinden van ondernemers. Mede dankzij zijn inzet heeft het SEBO-netwerk een stevige plek gekregen, binnen én buiten Zoetermeer”, aldus SEBO-netwerk.

Tijdens de receptie gaven Ronald Baptiste en Bouke Velzen een persoonlijke speech over Paul, zijn betrokkenheid en de waarde die hij voor het netwerk heeft gehad. Ook ontving Paul een oorkonde van exclusieve waardering. Daarnaast mocht hij zelf de SEBO-bokaal in ontvangst nemen, als erkenning voor zijn toewijding, het meedenken, sparren en de vele samenwerkingen die hij heeft gestimuleerd.

“Met zijn inzet heeft Paul niet alleen bijgedragen aan een sterker netwerk, maar ook aan een socialer en mooier Zoetermeer. Paul, bedankt voor alles wat je voor SEBO en de regio hebt betekend”, besluit de organisatie.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

SnowWorld in 2022. Foto: Gerard van Warmerdam.
Komst zipline SnowWorld vertraagd, CEO reageert 20 uur geleden 1
Het Vakantiekoor 2019.
Vakantiekoor zoekt leden voor één weekend 21 uur geleden
Afbeelding
Nieuws dat met je meereist 29 jun, 14:49
In een typische Engelse ambiance wordt de high tea geserveerd.
Tweede high tea in Hof van Seghwaert 29 jun, 12:28
Er is ruimte voor gesprek, een vrolijke popquiz en regelmatig livemuziek.
Plaat & Praat Muziekochtend 29 jun, 10:03
Deelnemers kiezen zelf hoe zij de vijf kilometer volbrengen, wat het event laagdrempelig voor iedereen maakt. Foto: Ravike.nl/PR.
Iedereen de mogelijkheid om te sporten bij parkrun 28 jun, 16:01 2
Diverse kramen met unieke, handgemaakte en duurzame producten staan opgesteld.
Minimarkt Zoet op Zaterdag 28 jun, 14:31
Het unieke aan wonen in Wijland is de kans om vanaf de grond af aan samen iets moois op te bouwen.
Wonen in Wijland: duurzaam en sociaal wonen in levendige buurt 28 jun, 10:59 1