Afbeelding

Opening nieuwe ontmoetingsplek in Meerzicht

Actueel 176 keer gelezen

Zoetermeer - Alle bewoners uit Meerzicht zijn woensdag 13 mei van harte welkom bij de grote opening van de nieuwe ontmoetingsplek in de wijk. Wijkwethouder Véronique Frinking opent samen met bewoners deze locatie. En de nieuwe naam wordt onthuld!

De plek wordt echt van bewoners. Workshops, activiteiten en koffiemomenten zijn er nu al. In de toekomst komt er nog meer.

Er zijn hapjes en drankjes, muziek en voorproefjes op de activiteiten. De opening is om 14.00 uur en duurt tot 16.00 uur. De locatie is aan het Kerkenbos 8, achter de Regenboogschool in het Bossenpark.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Met het bedrag konden maar liefst 115 meiden uit financieel zwakkere gezinnen voorzien worden van een goed gevulde tas.
Afronding maandverbandproject in Suriname gisteren
Afbeelding
Column: Rijk stelt onhaalbare eisen 7 mei, 10:24
Laurens de Groot
Man met koffer vertelt over vrijheid 7 mei, 08:41
Zoetermeer vanuit de lucht
Gemeente onder toezicht van Provincie 7 mei, 06:53 10
Voorzitter van SSV Zoetermeer Ernst Naezer voor het leegstaande pand in het Buytenpark. Foto: Gerard van Warmerdam.
Schietsportvereniging Zoetermeer mogelijk naar nieuwe locatie in Buytenpark 6 mei, 17:51
Optredens bij Eigen Wij. Foto: Fotoflex
Open Podium Eigen Wij 6 mei, 17:30
De 24-jarige Finse goalie Joona Rajala komt over van Dordrecht Lions.
Goalie Joona Rajala naar Zoetermeer Panters 6 mei, 16:03
Wethouder Bouke Velzen spreekt deelnemers van de Vrijheidsmaaltijd toe. Foto: Leon Koppenol
Elkaar ontmoeten bij Vrijheidsmaaltijd 6 mei, 13:58