De 24-jarige Finse goalie Joona Rajala komt over van Dordrecht Lions.
De 24-jarige Finse goalie Joona Rajala komt over van Dordrecht Lions.

Goalie Joona Rajala naar Zoetermeer Panters

Actueel 410 keer gelezen

Zoetermeer - Zoetermeer Panters heeft een wijziging doorgevoerd voor de laatste linie. Voor het komende seizoen heeft de club Joona Rajala vastgelegd. Hij volgt Hugo Bränn op tussen de palen. De 24-jarige Finse goalie komt over van Dordrecht Lions, waar hij de afgelopen seizoenen indruk maakte als een zeer solide sluitpost.

“De komst van Rajala is een keuze voor stabiliteit en ervaring”, aldus de club. “De bijna 25-jarige doelman, die zijn opleiding genoot in de Finse competities en via het Zweedse IK Kronan in Nederland terechtkwam, bewees vorig seizoen meermaals zijn waarde. Ook in de duels tegen Panters toonde hij zijn klasse door met spectaculaire reddingen zijn team lang in de wedstrijd te houden.” De nieuwe coach Paul Vincent over het aantrekken van Rajala: “We zijn heel blij dat we Joona hebben aangetrokken. Een goalie heeft een cruciale rol in de defensie. Het aantrekken van Rajala is een belangrijke stap. Vermakelijk, mooi, snel en hard ijshockey is waar we voor staan bij Zoetermeer. Joona past met zijn spel perfect bij onze filosofie.” Rajala zelf kijkt ook uit naar het nieuwe seizoen in de SilverDome: “Ik heb vorig seizoen de energie van de fans in Zoetermeer ervaren, zelfs als tegenstander. Ik kijk er naar uit om voor Zoetermeer te kunnen spelen en te helpen om de doelen van Panters te bereiken. Ik ben klaar voor deze nieuwe uitdaging.”

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Vervuild water in het Van Tuyllpark
Waterkwaliteit in Van Tuyllpark en Zoeterhage weer op normaal niveau Actueel 11 uur geleden
Afbeelding
Wetenschappelijk onderzoek bewijst dat FIT20 écht werkt! Actueel 12 uur geleden
Sebastiaan Smits, directeur Storytellers
Column: UP! Actueel 12 uur geleden 1
Theo Hebing fietst met de visie graag langs iedereen die het wil horen.
Fietsersbond wil fietser weer op één in de stad Actueel 13 uur geleden 4
Bij de elite vrouwen ging de winst naar de Italiaanse Marta Morara, die met een sprong van 1,87 meter haar concurrentie achter zich liet.
Hoogspringfeest van internationaal niveau: 22e Klaverblad High Jump Meeting groot succes in Zoetermeer Actueel 15 uur geleden
Afbeelding
Maak kans op heel veel prijzen: lees de Zomer Puzzelkrant! Actueel 16 uur geleden

Uit de krant

Meer informatie nodig bij een hittegofl
Koele plekken in alle Zoetermeerse wijken 20 uur geleden
Meer foto's op www.streekbladzoetermeer.nl. Foto: Gerard van Warmerdam.
Benthuizen neemt afscheid van vertrouwd gezicht: postbode Jos Erinkveld 15 jul, 16:45 2
Round Table 114 mocht met trots een cheque van €500 overhandigen aan Stichting Happy Days.
Cheque voor Stichting Happy Days 15 jul, 15:41
Deelnemers aan het onderzoek. Foto: André Jagt.
Onderzoek naar zenuwklachten na kanker 15 jul, 14:34
Lasershow op de Markt wordt dit jaar uitgebreid met vuurwerk. Foto: Gerard van Warmerdam.
Geen ontheffingen voor vuurwerk 15 jul, 14:22 3
De Panters in actie. Foto: PR
Geen plek voor eredivisie Panters 15 jul, 13:38 4
Vijftien deelnemers van verschillende leeftijden werkten aan een street-artschildering op een container bij de Hof.
Street art verbindt jong en oud bij de Hof van Seghwaert 15 jul, 12:48
Ruim 50 kinderen stonden in een volle Theaterzaal van het CKC op het podium om aan ouders, verzorgers, broertjes en zusjes te laten zien wat zij de afgelopen weken hebben geleerd.
Stralende kinderen tijdens Move the City 15 jul, 12:00