
Mountainbikers ruimen zwerfafval op
Actueel 557 keer gelezenZoetermeer - Eén van de belangrijkste reden om te gaan mountainbiken, is om te genieten van de natuur. De Zoetermeerse mountainbikers houden een zwerfafval opruimochtend in het Buytenpark, om hun steentje bij te dragen aan een mooiere natuur.
Joris Gerardu, voorzitter van Stichting MTB Zoetermeer, en Fred Fokken, voorzitter van TVZ’77, zijn enthousiast over samenwerking: “MTB Zoetermeer verbetert met veel vrijwilligers de openbare mountainbikeroute en Toervereniging TVZ’77 heeft veel enthousiaste mountainbikers. Als we vaker gezamenlijk activiteiten organiseren, versterken we elkaar daardoor. En met deze zwerfafval opruimochtend, wordt ook de natuur in ons Buytenpark er nog mooier door. “
Iedereen, mountainbikers en niet-mountainbikers, is uitgenodigd om mee te doen aan de opruimochtend. Deze vindt plaats op zaterdag 14 februari van 10 uur tot 12 uur. Verzamelen om 09:30 uur in het clubhuis van TVZ’77 aan de Buytenparklaan 9B. Knijpstokken en vuilniszakken zijn geregeld, zelf handschoenen meenemen.
Meer info: www.tvzoetermeer77.nl of www.mtbzoetermeer.nl













