Feestje voor jubileum buurttuin Zoete Aarde. Foto: Nell van de Bosch-Levendig
Feestje voor jubileum buurttuin Zoete Aarde. Foto: Nell van de Bosch-Levendig

Tien jaar buurttuin Zoete Aarde

Actueel 1.229 keer gelezen

Zoetermeer - Buurttuin Zoete Aarde bestaat tien jaar. Een jubileum dus. Dat wordt feestelijk gevierd met een Italiaans buffet voor alle vrijwilligers en wel in restaurant De Goede Buur, locatie de Leyens. Daarmee wordt meteen het nieuwe tuinseizoen ingeluid.

Een feest van herkenning en weerzien kan het ook wel genoemd worden, want niet alle tachtig vrijwilligers zijn altijd tegelijkertijd op de buurttuin in de weer. Dus in die zin is deze samenkomst zeker al iets bijzonders. De gezelligheid viert dan ook hoogtij.
Voorzitter Simone van de Stichting Zoete Aarde opent de avond met een kort praatje en een groot tv-scherm. Er staat de genodigden deze avond namelijk - naast lekker eten - het één en ander te wachten. Zo is er een goed in elkaar gedraaide pubquiz, waarin via foto’s antwoord kan worden gegeven op vragen wat deze voorstellen, zoals planten, logo’s, bloemen, kruiden en zo meer. Een rol bij deze quiz speelt ook troubadour Kees met zijn live gezongen liedjes waarvan de titels geraden moeten worden. Zoals ‘La vie en rose’ en ‘This melody’. Chansons of songs dus. Later op de avond wordt er enthousiast meegezongen. Dat is ook het moment waarop aanwezigen te horen krijgen dat ‘iedereen’ heeft gewonnen.
Na het diner krijgen aanwezigen een mooi door Jannie gemaakt gedicht met daarbij de plannen voor het jubileumjaar. Jannie is bestuurslid en de motor achter de buurttuin. Vanaf het begin draait ze mee.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Afbeelding
Podiumplekken voor Sportschool Da Graca op de Yujin Cup 15 jun, 14:42 1
Het gebouw Urban Woods in Delft is een voorbeeld van biobased bouwen.
Lezing en gesprek ArchitectuurPunt 15 jun, 12:53
Profiteer nu van de aantrekkelijke voorverkoop: € 10,- per dag en beide dagen € 18,50.
Vijverpop Tributes XL op 11 en 12 september 15 jun, 08:42
Slagturven: baggeren, pletten, steken en stapelen. Prent van Adriaen van de Venne, 1620. (Afbeelding: Beeldbank Zoetermeer)
Canonvenster: 1500 – Turf, de motor van de economie 14 jun, 15:39
Nog nooit werden er zo vroeg zoveel startnummers voor de Geuzenloop verkocht.
Road Runners gaat oefenen voor Geuzenloop 14 jun, 13:35
Duitse slechtvalkvrouw voert haar drie jongen van net twee weken oud. Foto: Wouter Parent (VNVZ).
Natuur onder de loep: Zoetermeerse slechtvalken 14 jun, 08:30
Wilma en Martien kregen de eerste donatie van Jumbo overhandigd door Assistent filiaalmanager Jordi Pavloff. Foto: Janneke van der Ende.
Jumbo steunt weggeefkast van Wilma en Martien 13 jun, 15:14 2
Sinds 2012 komt Chris Waes naar Zoetermeer om oude sieraden van particulieren te kopen. Foto: Jacqueline Louter-Hoos.
Chris van Waes koopt goud en zilver in Rokkeveen 13 jun, 12:41