Veel militaire voertuigen op Oldtimerdag.
Veel militaire voertuigen op Oldtimerdag.

Run op inschrijvingen Oldtimerdag

Actueel 809 keer gelezen

Zoetermeer - Er is een run op de inschrijvingen voor de Oldtimerdag. Voorzitter Jacques Boonekamp is erg enthousiast over de populariteit van het evenement en noemt het nu al een groot succes.

“Binnen 12 dagen na openstellen van de site hebben zich al 147 klassiekers ingeschreven”, vertelt Jacques Boonekamp enthousiast. Er zijn nog een paar plaatsen over, maar deze worden door de organisatie beschikbaar gehouden speciaal voor auto’s die voldoen aan het thema 80 jaar bevrijding. “Voor het Concours d’Elégance is nog wel voldoende plek beschikbaar”, aldus Boonekamp.
Omdat 80 jaar bevrijding dit jaar het thema is, ontbreekt klassiek militair materieel uiteraard niet tijdens het evenement.

De organisatie van de Oldtimerdag is druk bezig met uitzetten route en de invulling van het dagprogramma. Ook dit jaar wordt een bezoek aan de Zoetermeerse Oldtimerdag in en rond de Dorpsstraat weer een gezellig feest wat altijd veel bezoekers trekt. Zoals elk jaar zijn er gedurende de dag weer verschillende optredens van (bijzondere) artiesten en zijn er in de Dorpsstraat leuke activiteiten voor de kinderen. Eind april wordt het definitieve programma bekend gemaakt. Hou de site www.oldtimerdagzoetermeer.nl in de gaten voor het complete programma.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Afbeelding
Podiumplekken voor Sportschool Da Graca op de Yujin Cup 15 jun, 14:42 1
Het gebouw Urban Woods in Delft is een voorbeeld van biobased bouwen.
Lezing en gesprek ArchitectuurPunt 15 jun, 12:53
Profiteer nu van de aantrekkelijke voorverkoop: € 10,- per dag en beide dagen € 18,50.
Vijverpop Tributes XL op 11 en 12 september 15 jun, 08:42
Slagturven: baggeren, pletten, steken en stapelen. Prent van Adriaen van de Venne, 1620. (Afbeelding: Beeldbank Zoetermeer)
Canonvenster: 1500 – Turf, de motor van de economie 14 jun, 15:39
Nog nooit werden er zo vroeg zoveel startnummers voor de Geuzenloop verkocht.
Road Runners gaat oefenen voor Geuzenloop 14 jun, 13:35
Duitse slechtvalkvrouw voert haar drie jongen van net twee weken oud. Foto: Wouter Parent (VNVZ).
Natuur onder de loep: Zoetermeerse slechtvalken 14 jun, 08:30
Wilma en Martien kregen de eerste donatie van Jumbo overhandigd door Assistent filiaalmanager Jordi Pavloff. Foto: Janneke van der Ende.
Jumbo steunt weggeefkast van Wilma en Martien 13 jun, 15:14 2
Sinds 2012 komt Chris Waes naar Zoetermeer om oude sieraden van particulieren te kopen. Foto: Jacqueline Louter-Hoos.
Chris van Waes koopt goud en zilver in Rokkeveen 13 jun, 12:41