Het pand aan de Danny Kayelaan wordt een budgethotel
Het pand aan de Danny Kayelaan wordt een budgethotel

KaFra Housing gaat budgethotel openen

Actueel 5.064 keer gelezen

Zoetermeer - Het pand aan de Danny Kayelaan blijft een hotelfunctie houden. Het voormalige NH Hotel is gekocht door het bedrijf KaFra Housing. Hoewel deze organisatie veel woonconcepten door het hele land heeft voor arbeidsmigranten, urgent woningzoekenden en expats, is het de bedoeling dat het gebouw in Zoetermeer een hotelfunctie blijft houden. Het wordt een budgethotel.

Door Hélène Ouwerkerk

Directeur Frank van Gool is blij dat hij het pand aan de Danny Kayelaan heeft kunnen kopen. “Het is een mooie locatie en een mooi gebouw”, zegt hij. Toch wordt het complex de komende tijd fors gerenoveerd. KaFra Housing investeert hierin een aantal miljoenen. “Alle kamers pakken we van onder tot boven aan. Eigenlijk gaan we alles doen. Momenteel heeft het pand ook conferentieruimtes. Die zijn in een budgethotel niet nodig dus we gaan kijken of we daar ook kamers van kunnen maken”, zegt Van Gool. Er wordt op dit moment hard gewerkt aan een plan dat waarschijnlijk in februari gereed is. Dan zal er volgens Van Gool een jaar tot anderhalf jaar worden verbouwd.

Op dit moment verblijven er tijdelijk arbeidsmigranten in het hotel. Als het hotel gereed is, kunnen toeristen, expats en arbeidsmigranten een kamer huren. Echter wel voor een bepaalde tijd want het is zeker niet bedoeld als permanente bewoning.

Frank van Gool licht de keuze om een budgethotel te realiseren toe: “We geloven dat daar een markt voor is in Zoetermeer. Zeker omdat er een goede ontsluiting is naar Den Haag. Het niveau wordt net onder Van der Valk. We hebben geen uitgebreid restaurant en ook geen conferentiezalen maar uitsluitend kamers en een receptie.”

In september sloot het NH Hotel haar deuren. De directie van het NH Hotel liet toen weten dat er geen hotel meer zou komen maar die hotelfunctie blijft toch gehandhaafd.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Wacht niet te lang met aanmelden, want er kunnen maximaal 10 deelnemers meedoen.
Ukelele workshop voor beginners bij B Ukeful 20 jul, 08:59
Genieten van een Engelse high tea.
Zomerse high tea in perenboomgaard 19 jul, 14:43
Acht tribute-acts staan op het programma, waarvan onder andere twee iconen uit het programma The Tribute - Battle of the Bands.
Amy Winehouse en Gloria Estefan op Vijverpop Tributes XL 19 jul, 12:46
Het bijna voltooide Westpunt op 13-6-2026. Foto: Alex Berendsen.
Natuur onder de loep: het Westpunt 19 jul, 08:58
Vervuild water in het Van Tuyllpark
Waterkwaliteit in Van Tuyllpark en Zoeterhage weer op normaal niveau 18 jul, 15:11
Voorzitter Sham Hira met een deel van de 170 gevulde schooltassen. Foto: Sandra Hira.
Schooltassen voor kinderen in Suriname 18 jul, 14:30
Postbode Anneke had geen idee dat het hofje voor haar versierd was met affiches met haar foto en slingers toen ze op het afgesproken moment met haar man arriveerde. Foto: Gerard van Warmerdam.
Granny Smithhof verrast postbode Anneke 18 jul, 12:37 7
Pt. Suren Mahabali, Stichting ASAZO te Zoetermeer
Column - Religie Lekker belangrijk: Vrijheid koesteren en doorgeven 18 jul, 09:04