
Zoetermeerse Uitdaging regelt eerste match
Actueel 1.131 keer gelezenZoetermeer - Het is gelukt, de Zoetermeerse Uitdaging heeft haar eerste match tot stand gebracht, na de doorstart dit voorjaar. Stichting JongSenioren Zoetermeer (JSZ) en Internetbureau DrsPee hebben elkaar gevonden.
Zij zijn met elkaar in contact gekomen door bemiddeling van de matchmakersgroep van de Zoetermeerse Uitdaging. In deze matchmakersgroep zitten vertegenwoordigers uit het bedrijfsleven met een groot netwerk in Zoetermeer. De eerste match werd uitbundig gevierd met koffie en taart. Aanwezig waren Martha Pelkman van DrsPee en bestuursleden van JongSenioren en Zoetermeerse Uitdaging.
JSZ was op zoek naar een WordPress-deskundige, die hen kan helpen bij hun vragen over de website. Internetbureau DrsPee van eigenaar Martha Pelkman gaat deze ondersteuning bieden en zorgt voor een stukje onderricht. Martha Pelkman is erg enthousiast over de match: “Ik kende Anja al van een cursus die ik gaf via de Stadsbibliotheek in Zoetermeer. Ik vind het fantastisch om mijn maatschappelijke steentje bij te dragen.”
Voor Anja Lens, voorzitter van JSZ is dit een geweldige oplossing: “We zijn heel blij met de ondersteuning en expertise van Martha.” JSZ is een burgerinitiatief en wil andere jongsenioren bewust maken van de mogelijkheden die zij hebben en wat zij daar zelf aan kunnen doen.













