
Buidelstoelen voor baby’s HagaZiekenhuis Zoetermeer
Actueel 706 keer gelezenZoetermeer - Strong Babies heeft op de Dag van de Geboorte twee buidelstoelen geschonken aan de kinderafdeling van HagaZiekenhuis Zoetermeer. Dankzij de stoelen kan het ziekenhuis nog betere zorg bieden aan zieke en te vroeg geboren baby’s en hun ouders.
Op deze nationale dag vraagt Strong Babies aandacht voor de noodzaak van het verbeteren van de zorg aan kwetsbare pasgeborenen. In ons land wordt 15% van de baby’s te vroeg en/of te licht geboren. Zij liggen vaak in de couveuse, blootgesteld aan licht-, geluid- en pijnprikkels en missen geruststellende prikkels zoals wiegen en vastgehouden worden. Net als HagaZiekenhuis Zoetermeer gunt Strong Babies deze baby’s de best mogelijke start. Daarom helpt Strong Babies het Zoetermeerse ziekenhuis aan buidelstoelen, zodat deze baby’s zoveel mogelijk vastgehouden kunnen worden door hun ouders en minder pijn en stress ervaren.
“Wij zijn de donateurs van Strong Babies enorm dankbaar voor deze mooie schenking,” zegt Don Poldermans, manager Vrouw en Kind in het HagaZiekenhuis. “Hiermee gaat een lang gekoesterde wens in vervulling. De buidelstoelen zullen een belangrijke rol spelen in de zorg voor onze baby’s en hun ouders.”













