
Jubileumkamp Scouting JMC
Actueel 198 keer gelezenZoetermeer – Ruim 130 leden van Scoutinggroep John McCormick gaan van 19 t/m 26 juli gezamenlijk op zomerkamp vanwege het 80-jarig bestaan van Scouting JMC.
De jeugdleden kregen een officiële deelnemers uitnodiging omdat ze zijn geselecteerd als kandidaat voor de spectaculaire spelshow Rad van Fortuin. Ze mogen zich voorbereiden op een week vol avontuur, puzzels en verrassingen. Door te draaien aan het Rad en uitdagingen aan te gaan strijden ze samen met andere kandidaten om de titel van ultieme KampKampioen. De uitnodiging geeft toegang tot de studiobus en deelname aan het Rad van Fortuin, het grootste televisie-evenement van het jaar met ieders moment in de spotlights.
Zondag 19 juli worden de deelnemers met twee bussen naar De Studios gebracht op het kampterrein van Scoutinggroep Kizito in Soerendonk. De jongste leden bivakkeren in het clubgebouw en de oudere leden kamperen in tenten op het terrein ernaast. Het zomerkamp is het hoogtepunt van het Scoutingjaar. Alles wat de scouts het afgelopen jaar hebben geleerd, brengen zij in de praktijk. Een weekje zonder ouders samen uitdagende en grensverleggende activiteiten ondernemen in de vrijheid van de natuur. Samen met vrienden en vriendinnen beleven ze de tijd van hun leven. Natuurlijk onder begeleiding van ervaren en gedreven leiding.
Ga voor informatie over Scouting JMC naar de website:
www.johnmccormick.nl.













