De lijst van Zó Zoetermeer.
De lijst van Zó Zoetermeer.

Bekende en nieuwe kandidaten bij Zó! Zoetermeer

Actueel 512 keer gelezen

ZOETERMEER – Zó! Zoetermeer heeft op de lijst voor de komende gemeenteraadsverkiezingen een aantal vertrouwde en een aantal nieuwe gezichten. Marijke van der Meer, de huidige fractievoorzitter, is lijsttrekker en Roel van der Vlies, die inmiddels ruim 3 jaar ervaring heeft als raadslid, staat op nummer twee. 

Op nummer drie en vier staan Rigaud Markes (22) en Ruben van der Perk (39) die alle twee al geruime tijd meelopen met de fractie. Marijke van der Meer, “Het is een eer dat onze vereniging mij heeft aangewezen als lijsttrekker. Ik ben heel blij dat we in ons team Roel van der Vlies behouden. Als ondernemer is juist ook zijn inbreng vanuit die optiek is belangrijk. Met Rigaud en Ruben  hebben we vertegenwoordigers van de jongeren en de jonge gezinnen op de lijst.’ Lijstduwers zijn Jacob de Boer die velen kennen als sportbestuurder van onder andere Taverzo en FC Zoetermeer, en Carla Krullaars die na 8 jaar inzet, de fractie verlaat. Van der Meer: “Met ons programma richten we ons op de Zoetermeerders die gewoon fijn willen wonen in Zoetermeer. Een belangrijk punt is natuurlijk het overleg met de bewoners, want we staan erop dat we bij al het bouwen dat we moeten doen om de woningnood op te lossen, goed de omwonenden erbij betrekken.”

De complete lijst van Zó! Zoetermeer:

1.        Marijke van der Meer 

2.        Roel van der Vlies

3.        Rigaud Markes

4.        Ruben van der Perk

5.        Herman de Graaff

6.        Anneke Kervezee - van den Berg

7.        Ronald Roos

8.        Carina Hogeveen - Woudman

9.        Waldemar Kepinski

10.      Raaghnie Autar

11.      Han Hijzelendoorn

12.      Fred Nieuwenhuijs

13.      Geeta Lachmon

14.      Jacob de Boer

15.      Carla Krullaars - Hinfelaar

Uit de krant