Taxatie van jouw glaswerk
Kunstgarage Franx organiseert een bijzondere taxatiemiddag op zondag 17 mei. Niemand minder dan glastaxateur Rob Driessen, bekend van Tussen Kunst en Kitsch, beoordeelt jouw glaswerk.
In Nederland heb je goede kans om ontwerpen te vinden van glasontwerper Andries Copier, maar ook glas uit Tsjechië zoals de Jugendstil-vazen van firma Loetz en de Franse Art Deco glaskunst van René Lalique. Tijdens de taxatiemiddag gaat Driessen op zoek naar deze en andere glasvormen. Hij probeert te bepalen wanneer, waar en door wie het is gemaakt - en natuurlijk wat het waard is.
Heb je zelf bijzonder glaswerk dat je wilt laten taxeren? De aanmeldingen voor de taxatiemiddag gaan hard, maar er zijn nog enkele plekken vrij tussen 16:00 en 17:00 uur. Aanmelden kan via www.meemaken.kunstgaragefranx.nl. Een taxatieplek kost €6,- en geldt voor 1 tot 3 objecten. Lees ook goed de FAQ door voor je je plek boekt.